خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, 22nd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۱/۰۲/۱۰ ساعت ۱۹:۰۲:۰۶

    خانه  > کارگران  >  تداوم تجمع کارگران نساجی مازندران

تداوم تجمع کارگران نساجی مازندران

خبرگزاری هرانا – تجمع کارگران نساجی مازندران در پاسخ به تعطیلی و عدم پرداخت ۲۰ ماه معوقات آنان به سناریویی بی‌پایان در هفته کارگر تبدیل شده است.

به گزارش مهر، ۹۰۰ کارگر رسمی و قراردادی کارخانجات نساجی مازندران حقوق، معوقات و عیدی خود را ۲۰ ماه است دریافت نکرده‌اند. این کارگران که برای چندمین دفعه در مقابل استانداری و فرمانداری قائم شهر تجمع کردند، اعلام کردند چهار ماه از عدم دریافت بن کارگری به کارگران نساجی مازندران می‌گذرد و با وجود وعده‌های مسئولان هنوز مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند.

یکی از کارگران تجمع کننده در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما دلیل تعطیلی و اخراج کارگران نساجی را از زبان مدیرعامل این چنین بیان کرد که فرسودگی ماشین آلات و احیای این دستگاه‌ها سبب تعطیلی نساجی مازندران شده است.

وی با رد ادعای مدیرعامل نساجی مازندران گفت: تمامی دستگاه‌ها و ماشین آلان نساجی آماده کار بوده و نیاز به ترمیم و بازسازی ندارند.

علی پیر فلک، فرماندار قائم شهر که برای پاسخگویی به کارگران به جمع تجمع کنندگان آمد، اظهار داشت: قول پرداخت طلبکاری‌ها را به شما نمی‌دهم ولی برای رفع این مشکلات با استاندار و مسئولان استان نیز پیگیر می‌شویم.

کارگران پس از استماع سخنان فرماندار و شنیدن وعده‌های وی پس از چندین ساعت تجمع، فرمانداری قائم شهر را ترک کردند.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید