خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, 20th of April 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۱۱/۱۰ ساعت ۱:۵۰:۵۶
خبرگزاری هرانا

   آخرین مطالب

دستکم ۷ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز جاری، جمعی از دانشجویان و شاغلین جامعه علوم آزمایشگاهی، کسبه و بازاریان شھرستان جوانرود، پیرانشهر و بوکان، جمعی از مالباختگان مؤسسه ملل شهر اهواز، مردم شهرستان کازرون . . .

واکنش ها به ضرب و شتم دختر جوان ایرانی توسط گشت ارشاد

خبرگزاری هرانا – انتشار فیلمی در شبکه‌های اجتماعی که نشان دهنده ضرب و شتم یک دختر جوان توسط گشت ارشاد نیروهای انتظامی است، طی ساعات گذشته بازتاب وسیعی در . . .

واکنش آموزش و پرورش به خبر تنبیه بدنی یک دانش آموز در بندرعباس

خبرگزاری هرانا – آموزش و پرورش استان هرمزگان اعلام کرد که درباره‌ی تنبیه بدنی یکی از دانش‌آموزان مدرسه احمدی ‌روشن بندرعباس و دستور مدیر کل آموزش ‌و ‌پرورش . . .

یکی از معترضان بازداشت شده دلگانی با قید وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – رضا عبداللهی از معترضان دلگانی که بهمن ماه سال گذشته، مقابل پاسگاه دلگان تجمع کرده و اخیرا بازداشت شده بود، طی روز گذشته با قرار . . .

رهایی از اعدام سه متهم در سه پرونده جداگانه

خبرگزاری هرانا – مردی که هنگام میانجیگری مرتکب قتل شده بود با تلاش نامادری اش موفق به جلب رضایت اولیای دم و فاصله گرفتن از اعدام شد. همچنین . . .

ضرب و شتم محیطبانان منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد

خبرگزاری هرانا – روز گذشته، محمدحسین موحدی کیا یکی از محیطبانان منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد توسط سه متخلف محیط زیستی با ضربات تبر و چاقو مورد . . .

محمدکاظم دبیری، رئیس اداره ارشاد مشهد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد مشهد بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – معاون دادستان مشهد از بازداشت معاون مدیر کل و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد به دلیل جریحه دار کردن عفت عمومی، عدم رعایت قوانین . . .

رسول خضری؛ ۸۰ هزار کولبر و ۶ میلیون کسبه مرزی به دلیل انسداد مرزها بیکار شده اند

خبرگزاری هرانا – رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس، نسبت به بسته شدن مرزها توسط دولت و بیکاری ۷۰ تا ۸۰ هزار کولبر و ۶ میلیون کسبه . . .

فاطمه کروبی؛ اصرار بر تداوم حصر، اصرار بر بی قانونی است

خبرگزاری هرانا – فاطمه کروبی در دیدار با جمعی از نمایندگان ادوار مجلس و تعدادی از زندانیان پیش از انقلاب ۵۷ با اظهار تاسف نسبت به تداوم غیر . . .

صدور پنج حکم اعدام در دو پرونده جداگانه

خبرگزاری هرانا – سه متهم با اتهام “محاربه از طریق شرکت در سرقت‌های مسلحانه از بانک‌ها” در شعبه اول دادگاه انقلاب شیراز به اعدام محکوم شدند. در خبری . . .

سالها بلاتکلیفی و محروم از حقوق؛ گزارشی از وضعیت جمعی از زندانیان سیاسی در زاهدان

خبرگزاری هرانا – ده زندانی سیاسی محبوس در زندان زاهدان پس از گذشت چهار سال حبس کماکان در بلاتکلیفی بسر می‌برند. آنها از مرخصی و بسیاری از حقوق . . .

اعتراضات خوزستان؛ تداوم نگهداری یک توانخواه ذهنی در زندان / اسناد

خبرگزاری هرانا – یک شهروند اهوازی به نام سعید نعمتی که در پی اعتراضات اخیر شهروندان عرب خوزستان به همراه صدها تن دیگر بازداشت شده بود به دلیل . . .

محمدرضا جلایی پور بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – محمدرضا جلایی پور جامعه شناس و فعال سیاسی اصلاح طلب چهارشنبه شب به حکم دادگاه انقلاب تهران بازداشت شد. به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه . . .

دستکم ۵ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز جاری، جمعی از کسبه و بازاریان شهرهای سقز، بانه و پیرانشهر، جمعی از مالباختگان موسسه کاسپین و مردم شهرستان کازرون در تجمعاتی اعتراضی خواستار . . .

نصیر جت شهروندی که از اخاذی پلیس فیلمبرداری کرده بود با قرار وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – نصیر جت جوانی که به دلیل صحنه اخاذی و رفتار تند ماموران در شهر نگور بازداشت شده بود با قرار وثیقه آزاد شد. به گزارش . . .

افزایش فشار بر علی پژگل و انتقال تنبیهی او در زندان اردبیل

خبرگزاری هرانا – علی پژگل، زندانی سیاسی اهل سنت محبوس در زندان اردبیل که هشتمین سال حبس در تبعید خود را سپری می‌کند، روز دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷ . . .

صابر چاریزهی به زندان زابل تبعید شد

خبرگزاری هرانا – صابر چاریزهی زندانی بلوچ زندان سراوان پس از حدود بیست روز بی خبری به زندان زابل تبعید شد. به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از . . .

موسی جوادی با تودیع وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – موسی جوادی از فعالان فضای مجازی که در رابطه با اعتراضات سراسری اخیر موسوم به “اعتراضات دیماه” بازداشت شده بود با تودیع وثیقه تا زمان برگزاری . . .

وکیل پرونده کاووس سید امامی؛ موفق به دیدن فیلم های بازجویی و مطالعه پرونده نشدم

خبرگزاری هرانا – پیام درفشان، وکیل مدافع پرونده کاووس سیدامامی با بیان اینکه سرپرست دادسرای امور جنایی اعلام کرد که تعدادی از فیلم‌های بازجویی و بدل پرونده امنیتی . . .

بازداشت ۷ تن از معترضان در تجمعات بازاریان در شهرهای مختلف

خبرگزاری هرانا – در پی اعتصاب و تجمعات چند روز اخیر کسبه و بازاریان شهرهای مختلف در اعتراض به بالا رفتن تعرفه‌های گمرکی و بسته شدن مرزها، ۷ . . .

اعدام یک زندانی در زندان مرکزی تبریز

خبرگزاری هرانا – روز گذشته حکم اعدام یک زندانی متهم به قتل در زندان مرکزی تبریز اجرا شد. به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر . . .

مصدومیت ۱۰ کارگر در سایه فقدان ایمنی محیط کار

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته و امروز در سایه فقدان ایمنی محیط کار، ۱۰ کارگر مصدوم شد. ایران در میان کشورهای جهان رتبه صد و دوم را . . .

بهمن ورمزیار در زندان‌همدان اعدام شد

خبرگزاری هرانا – کامران حمزه دادستان همدان از اجرای حکم اعدام «بهمن ورمزیار» در زندان همدان خبر داد و گفت که پس از رفع مشکل قضایی این پرونده، . . .

بازداشت یک شهروند مندائی در سوسنگرد

خبرگزاری هرانا – نیروهای امنیتی روز ۲۸ فروردین ماه یک شهروند عرب پیرو آئین مندائی به نام “شیخ فائز مندائی” را در شهر سوسنگرد بازداشت و به نقطه . . .

خبرگزاری هرانا