خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶, 25th of September 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ ساعت ۰:۲۰:۴۸

    خانه  > اصناف, سایر گروهها  >  دو تجمع اعتراضی برگزار شد

دو تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز تعدادی از سپرده گذاران موسسه مالی آرمان تعاونی وحدت اهواز و برخی رانندگان اتوبوس های سرویس مدارس کهگیلویه و بویراحمد در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا مورخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۷، تعدادی از سپرده گذاران موسسه مالی آرمان تعاونی وحدت صبح امروز مقابل دادگستری خوزستان در اهواز دست به تجمع زدند.

این تجمع کنندگان صبح امروز چهارشنبه مورخ ۱۷ آبان ماه، با حرکت از مقابل استانداری خوزستان به سمت دادگستری خوزستان، مقابل این دادگستری دست به تجمع زدند.

تعدادی از این تجمع کنندگان، علت این تجمع را عدم پاسخگویی مسئولین و بانک مرکزی بیان نمودند و همچنین گفتند: “به سخنان یکی از مسئولین دادگستری استان مبنی بر اینکه ما مالبخاتگان، مظلوم نیستیم نیز اعتراض داریم”.

کهگیلویه و بویراحمد؛ تجمع رانندگان سرویس مدارس جلوی استانداری

به گزارش صدا و سیما مورخ ۱۷ آبان ۱۳۹۶، برخی رانندگان اتوبوس های سرویس مدارس در اعتراض به پرداخت حق کمیسیون به دستگاههای مختلف جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند.

مرکز کهگیلویه وبویراحمد، یکی از رانندگان گفت: “حق سرویس یک دانش آموز در طول سال تحصلی ۲۷۰ هزار تومان است که از این مقدار ۲۰ درصد به آموزش و پرورش، ۲۰ درصد به شرکت تعاونی اتوبوس رانی، ۲۰ درصد به سازمان اتوبوس رانی درون شهری و حتی مقداری به مدیران مدارس باید پرداخت می‌شود”.

یکی دیگر از رانندگان گفت: “اگر این روند ادامه داشته باشد همه رانندگان در اعتراض به این پراخت‌های ناحق اعتصاب کرده و در طرح سرویس مدارس شرکت نخواهند کرد”.

دیگری هم گفت: “۸۶ راننده در شهر یاسوج سرویس مدارس هستند برخی از رانندگان به خاطر پرداخت کمیسیون به دستگا‌های مختلف حتی نتوانسته اند بیمه خودروی خود را تمدید کنند”.

آنان خواهان این هستند که تنها بانظارت یک دستگاه مانند سازمان اتوبوس رانی درون شهری کار کنند و حق کمیسیون بپردازند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید