خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها  >  دستکم ۱۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۱۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز جاری، جمعی از رانندگان آژانس و اعضای اتحادیه آژانس‌داران، جمعی از سپرده گذاران موسسه آرمان در اهواز، کسبه و بازاریان شھرستان‌های مریوان، سردشت، جوانرود، بانه و سقز، مردم شهرستان کازرون، دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس، مالباختگان موسسه توسعه و البرز، مردم استان چهارمحال و بختیاری و جمعی از خانواده های بازداشت شدگان اعتراضات اخیر خوزستان در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا مورخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، جمعی از رانندگان آژانس و اعضای اتحادیه آژانس‌داران امروز در اعتراض به قیمت طرح ترافیک جدید مقابل شورای شهر تجمع کردند.

یکی از رانندگان آژانس درباره مشکلات و علت تجمع گفت: ” در گذشته طرح ترافیک برای رانندگان آژانس ۶۵۰ هزار تومان بود؛ اما حالا به یک باره به بیش از چهار میلیون تومان رسیده است، این در حالیست که تردد تاکسی‌های اینترنتی بازار آژانس‌ها را کساد کرده است و اصلا به صرفه نیست که بتوان از این طرح استفاده کنیم و حالا تکلیف ما چه می‌شود.

وی اضافه کرد که بر اساس مصوبه شورای شهر قرار است که تخفیف ۵۰ درصدی برای رانندگان آژانس در نظر گرفته شود که ۴.۵ میلیون تومان می‌شود اما بازهم برای ما زیاد است و ما خواهان تخفیف بیشتر هستیم.

در ادامه اعتراض جلسه‌ای با رانندگان آژانس برای بیان مشکلاتشان و پیگیری آن برگزار شد.

تجمع سپرده گذاران موسسه آرمان در اهواز

به گزارش ایلنا مورخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، جمعی از سپرده گذاران موسسه آرمان، صبح امروز مقابله شعبه مرکزی موسسه ملل در اهواز دست به تجمع زدند.

تعدادی از سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری آرمان، پس از ۱۱ ماه بلاتکلیفی، صبح امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، با تجمع مقابل شعبه مرکزی موسسه ملل در اهواز، خواهان مشخص شدن وضعیت خود شدند.

این تجمع کنندگان، بیستم فروردین ماه جاری نیز دست به تجمع زده بودند.

تجمع کسبه بازاریان در اعتراض به بالا بردن تعرفه گمرکی و بسته شدن مرزها

روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، کسبه و بازاریان شھرستان‌های مریوان، سردشت، جوانرود، بانه و سقز در اعتراض به بالابردن تعرفە گمرکی و بستە شدن مرزھا با پهن کردن سفره خالی در خیابان اعتصاب و اعتراض کردند.

مغازه‌داران در شهرهای مرزنشین غرب کشور می‌گویند: ” با بسته شدن مرزهای کولبری و بالا رفتن تعرفه‌های گمرکی، قادر به خرید اجناس و فروش آنها با قیمت بالاتر نیستیم و در نهایت بازارمان را از دست می‌دهیم “.

تجمع مردم کازرون در اعتراض به جدید تقسیمات کشوری

روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، هزاران تن از مردم شهرستان کازرون در اعتراض به طرح جدید تقسیمات کشوری و جدا شدن بخش های از این شهرستان، مقابل فرمانداری کازرون اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

تجمع دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس

روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس برای چهارمین روز در اعتراض به مشکلات خوابگاه و عدم شفافیت مالی دانشگاه تجمع کردند.

تجمع مالباختگان موسسه توسعه و البرز

روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، جمعی از مالباختگان موسسه توسعه و البرز مقابل بانک مرکزی اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

تجمع مردم چهارمحال و بختیاری در اعتراض به طرح اتنقال آب

روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، مردم استان چهارمحال و بختیاری در اعتراض به طرح انتقال آب، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

تجمع خانواده‌های بازداشت شدگان خوزستان

روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، جمعی از خانواده های بازداشت شدگان اعتراضات اخیر خوزستان در اعتراض به بازداشت‌هاى خودسرانه، مقابل دفتر یکی از اعضای مجلس خبرگان رهبری اقدام به برگزاری تجمع کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید