خبرگزاری هرانا

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  صدور ۱۰ حکم قضایی برای متخلفان محیط زیست در شفت

صدور ۱۰ حکم قضایی برای متخلفان محیط زیست در شفت

خبرگزاری هرانا – رئیس اداره محیط زیست شفت از صدور ۱۰ حکم قضایی برای متخلفان آلودگی های زیست محیطی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، رضا زمانی اظهار کرد: “طی ماه گذشته (مردادماه) ۱۰ حکم قضایی برای متخلفان محیط زیستی در شهرستان شفت صادر شده است”.

وی با بیان اینکه این احکام با توجه به پیگیری های به عمل آمده از سوی اداره محیط زیست شهرستان شفت صادر شد، افزود: “این احکام متخلفان حوزه برداشت غیرمجاز شن و ماسه و صید غیرمجاز از رودخانه با تورهای سالیک شامل می شود”.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شفت با اشاره به اینکه متخلفان این حوزه هفت نفر بوده اند، خاطرنشان کرد: “در مجموع برای این افراد پرداخت ۶۲ میلیون ریال جزای نقدی صادر شده است”.

زمانی با بیان اینکه مأموران یگان حفاظت این اداره به منظور جلوگیری از تخلفات محیط زیستی و همچنین حفاظت از عرصه های طبیعی به صورت شبانه روز مناطق مورد نظر را پایش می کنند، گفت: “شهروندان گرامی و دوستداران محیط زیست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه می توانند مراتب را برای پیگیری به این اداره اطلاع تا با متخلفان محیط زیستی برخورد قانونی شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید