خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  وقوع درگیری گروهی و قتل در زندان رجایی شهر

وقوع درگیری گروهی و قتل در زندان رجایی شهر

خبرگزاری هرانا ـ طی درگیری گروهی مابین زندانیان در زندان رجایی شهر کرج که همرمان محل نگهداری جمع کثیری از زندانیان سیاسی-امنیتی است، علاوه بر جمع زیادی مضروب، دست کم سه زندانی بطور جدی به وسیله چاقو و قمه زخمی شدند و یک زندانی دیگر نیز به قتل رسید. جو زندان پس از این درگیری متشنج گزارش میشود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، زندان رجایی شهر کرج که در دسته بندی سازمان زندانها به متهمان جرایم خشن اختصاص دارد، بعنوان بزرگترین محل نگهداری زندانیان سیاسی-امنیتی تبعیدی نیز شناخته میشود، این زندان که در سایه سوء مدیریت و عدم نظارت مناسب به محل پرخطری تبدیل شده است، روز جاری شاهد درگیری گروهی دیگری در اندرزگاه ۶ سالن ۱۸ آن بود.

طی این درگیری که مابین جمع زیادی از زندانیان اتفاق افتاد، علاوه بر دهها مضروب، دست کم سه زندانی دچار جراحات جدی به وسیله سلاح سرد (چاقو، قمه،…) شدند و یک زندانی به نام بابک غیاثی از زندانیان محکوم به اعدام (با اتهام “قتل”) که در این اندرزگاه تحمل حبس می کرد دچار جراحات جدی شده و در بهداری این زندان جان خود را از دست داد،

گفته میشود نیروهای گارد زندان در زمان وقوع درگیری از ورود به سالن ها خودداری کردند. جو زندان متشنج گزارش میشود.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. نو عاً از زندانی کمر بند و حتی بند کفش را هم میگیرند و زندانی حق داشتن این دو شیع معمو لی را ندارد، حال دلستان چیست که این زندانی ها با چا قو و غمه بجان هم افتاده اند؟

نظر بگذارید