خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  اعتراض حوزویان به ایفای نقش بازیگران روحانی

اعتراض حوزویان به ایفای نقش بازیگران روحانی

خبرگزاری هرانا ـ مدیر حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به اینکه بزرگان حوزه نسبت به ایفای نقش بازیگران مختلف به جای روحانیون در فیلم‌ها و سریال‌ها اعتراض دارند، گفت که نامه‌های زیادی در این زمینه به مسئولان ارسال کرده‌ایم ولی ترتیب اثری نمی‌دهند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، سید هاشم حسینی بوشهری به ایفای نقش برخی بازیگران به جای روحانیون در فیلم‌ها سریال‌ها اشاره و گفت: “اخیرا در این زمینه نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما نوشته‌ام زیرا گاهی اوقات برخی بازیگران که مخاطبان پیشینه آنها را می‌دانند به جای نقش‌های روحانی قرار می‌گیرند که این مسئله نه‌تنها تاثیرگذاری لازم را ندارد بلکه تلقی جامعه از جایگاه روحانیت هم با آثاری منفی روبه‌رو می‌شود”.

حسینی بوشهری افزود: بزرگان حوزوی و طلاب همیشه این اعتراض را به ما داشته‌اند که چرا در این زمینه اقدامی صورت نمی‌گیرد تا جلوی این رویه گرفته شود ولی حقیقت آن است که نامه‌های زیادی در این زمینه به مسئولان ارسال کرده‌ایم ولی ترتیب اثری نمی‌دهند”.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: “البته شورای عالی حوزه نامه‌ای به رئیس جمهور به عنوان رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال کرده تا ساز و کاری مناسب برای این در نظر گرفته شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید