خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  اعتراض خانواده روح الامینی به رای دادگاه سعید مرتضوی ثبت شد

اعتراض خانواده روح الامینی به رای دادگاه سعید مرتضوی ثبت شد

خبرگزاری هرانا ـ وکیل مدافع اولیای دم روح الامینی از اعتراض خانواده روح الامینی نسبت به رای دادگاه سعید مرتضوی خبرداد و گفت که این اعتراض در زمان حاضر در دادگاه ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، میرمجید طاهری افزود: “لایحه تکمیلی خود را به زودی به دادگاه ارایه می کنیم”.

وکیل مدافع اولیای دم روح الامینی ادامه داد: “خانواده روح الامینی به بخشی از حکم سعید مرتضوی که به آنان مربوط می شود، اعتراض کردند”.

وی درخصوص اظهارات سعید مرتضوی دادستان سابق تهران مبنی براینکه پیش تر به این مورد در چندین جلسه رسیدگی شده است، گفت: “این موضوع صحت ندارد، اگر این موضوع قبلا مورد رسیدگی قرار گرفته بود، دلیلی برای تشکیل دادگاه وجود نداشت”.

طاهری در پاسخ به این سوال که آیا استدلال شما توجه دادگاه تجدیدنظر را جلب می کند یا نه، اظهار داشت: “ما استدلال و دفاعیات خود را داریم و فکر می کنیم استدلال مان درست و قانونی است”.

وی ادامه داد: “اعتقادمان این است مراجع تجدیدنظر به این استدلال، توجه کنند”.

رسیدگی به بخشی از پرونده سعید مرتضوی دادستان سابق تهران و مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدرضا محمدی کشکولی در ۶ جلسه برگزار شد.

در این جلسات بخشی از پرونده شکایت سازمان تامین اجتماعی و همچنین شکایت عبدالحسین روح الامینی پدر یکی از کشته شدگان حادثه کهریزک مورد بررسی قرار گرفت.

دادستان سابق تهران در پرونده شکایت ولی دم یکی از کشته شدگان حادثه کهریزک “روح الامینی” با اتهام معاونت در قتل، تبرئه و در پرونده سازمان تامین اجتماعی به یک سال حبس “۶ ماه تعلیقی” و رد مال محکوم شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید