خانه  > بهداشت و محیط زیست, سایر گروهها  >  تالش؛ مصدومیت دو مامور یگان حفاظت منابع طبیعی در پی درگیری با قاچاقچیان چوب

تالش؛ مصدومیت دو مامور یگان حفاظت منابع طبیعی در پی درگیری با قاچاقچیان چوب

خبرگزاری هرانا – روز شنبه چهارم فروردین ماه، دو مامور یگان حفاظت منابع طبیعی در منطقه طولارود شهرستان تالش توسط متخلفان محیط زیستی با استفاده از سلاح سرد مورد ضرب و شتم قرار گرفته و از ناحیه سر و دست مصدوم شدند. یکی از قاچاقچیان بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از آفتاب، روز شنبه چهارم فروردین ۱۴۰۳، دو مامور یگان حفاظت منابع طبیعی در شهرستان تالش توسط متخلفان محیط زیستی مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی گیلان در این خصوص گفت: چند تن از نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تالش روز شنبه در حال گشت زنی در منطقه طولارود بودند. آنها با بیش از پنج قاچاقچی که با اره موتوری در حال قطع درختان جنگلی بودند، برخورد میکنند.

محمد قربانی لرد افزود: قاچاقچیان در مواجه با جنگلبانان با آنان درگیر می شوند و با استفاده از سلاح های سرد از جمله داس، تبر، سنگ و چوب اقدام به ضرب و شتم جنگلبانان می کنند. در این حادثه دو تن از نیروهای حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری از ناحیه سر و دست دچار آسیب و شکستگی شدند.

این مقام مسئول با بیان اینکه حال عمومی این نیروها مساعد است، افزود: دو قاچاقچی ضارب تحت تعقیب قرار گرفتند که عصر روز یکشنبه، یک نفر از آنان که ضارب اصلی است، توسط نیروی انتظامی دستگیر شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید