خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  در پی فقدان شبکه آبرسانی؛ جان باختن یک نوجوان ۱۴ ساله در شهرستان باغملک

در پی فقدان شبکه آبرسانی؛ جان باختن یک نوجوان ۱۴ ساله در شهرستان باغملک

خبرگزاری هرانا – روز جمعه ۱ اسفندماه، در سایه فقدان شبکه آبرسانی، یک نوجوان ۱۴ ساله در روستای تنگ چویل شهرستان باغملک واقع در استان خوزستان، در حالی که با استفاده از پمپ اقدام به تأمین آب شرب خانواده اش کرده بود، بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داد. زنان و کودکان این منطقه علیرغم وعده های تحقق نیافته مسئولین، آب مورد نیاز روزانه خود را از رودخانه ای در نزدیکی این روستا تامین می کنند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، روز جمعه ۱ اسفندماه ۹۹، یک نوجوان ۱۴ ساله اهل روستای تنگ چویل شهرستان باغملک، در حالی که با استفاده از پمپ اقدام به تأمین آب شرب خانواده اش کرده بود، بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داد.

بر اساس این گزارش، هویت این نوجوان جان باخته میثم باقری دانش‌آموز سال دوم راهنمایی اهل روستای “طوف زریِ تنگِ چویل” از توابع صیدون واقع در شهرستان باغملک عنوان شده است.

در این گزارش آمده است: روستای “طوف زریِ تنگِ چویل” سال‌هاست که از امکانات لوله‌کشی آب بی‌بهره است و علیرغم وعده های فرماندار و دیگر مسئولین جهت تامین آب شرب این روستا، زنان و کودکان این منطقه با کول بری آب مورد نیاز خود را از رودخانه ای در نزدیکی روستا تهیه می کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید