خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, اندیشه و بیان, زندانیان  >  آزادی موقت محمد نعیم محمدپور از زندان سنندج

آزادی موقت محمد نعیم محمدپور از زندان سنندج

خبرگزاری هرانا – محمد نعیم محمدپور زندانی سیاسی که پیش تر به اتهام همکاری با یکی از احزاب کرد مخالف نظام توسط نهاد های امنیتی بازداشت و به زندان سنندج منتقل شده بود، بدلیل ناراحتی قلبی و مشکلات پزشکی با تودیع وثیقه تا زمان برگزاری دادگاه از زندان مرکزی سنندج آزاد شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، محمد نعیم محمدپور زندانی سیاسی اهل سنندج پنج شنبه هفته گذشته با تودیع وثیقه یکصد و پنجاه میلیون تومانی از زندان مرکزی سنندج آزاد شد.

محمد نعیم محمدپور از ساکنین روستای حسین آباد سنندج در یکماه گذشته پس از بازداشت توسط نهاد های امنیتی و اتمام مراحل بازجویی به زندان مرکزی سنندج منتقل شد.

این زندانی سیاسی که در بند ۳ زندان مرکزی سنندج نگهداری میشد، با وخامت حال جسمی و مشکلات قلبی پنج شنبه هفته گذشته با تودیع وثیقه یکصد و پنجاه میلیون تومانی تا زمان برگزاری دادگاه از زندان آزاد شد.

اتهام این زندانی همکاری با یکی از احزاب کردی عنوان شده. از مصداق ها و جزییات پرونده و احکام صادره برای بازداشت این زندانی اطلاعی در دسترس نیست.

حسین‌آباد (سنندج)، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان سنندج در استان کردستان ایران است. این روستا در دهستان حسین‌آباد جنوبی قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۱٬۲۹۳ نفر (۳۲۲خانوار) بوده‌است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید