خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵, 20th of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ ساعت ۱۹:۱۵:۳۸

    خانه  > اندیشه و بیان  >  عضو شورای شهر؛ خواهر روزنامه نگار زندانی یک هفته دست داعش باشد

عضو شورای شهر؛ خواهر روزنامه نگار زندانی یک هفته دست داعش باشد

خبرگزاری هرانا ـ ابوالفضل قناعتی، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در مورد یاشار سلطانی، روزنامه نگار افشا کننده فساد مالی و اداری در شهرداری و شورای شهر تهران که اکنون در زندان به سر می برد گفت ” کسی که این حرفها را منتشر کرده یک هفته خواهرش دست داعش باشد تا بفهمد.”

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خبرآنلاین، شورای شهر تهران امروز در جلسه علنی خود یکی از پرتنش ترین نشست ها را تجربه کرد. جلسه ای که با طعنه زنی برخی اعضا به یکدیگر و روزنامه نگاران و حتی با تذکرات معنی داری که رنگ و بوی تهدید می داد، همراه شد.

جلسه علنی امروز شورای شهر تهران، پس از آنکه به دستورات معمول جلسه پرداخته شد، به ارائه تذکرات اعضای شورا وارد شد و پس از آن بود که موضوع داغ رسانه ها، باعث شد دقایقی این نهاد مدیریت شهری، رنگ و بوی تند سیاسی و رسانه ای بگیرد. یکی از تذکران را عبدالحسین مختاباد چهره اصلاح طلب و البته هنرمند شورای شهر تهران بر زبان راند. مختاباد در تذکر خود با لحن تندی گفت: به آقای قالیباف توصیه می کنم بروید شکایت تان را از معماری نیوز پس بگیرید‌. در شان شما نیست روزنامه نگار را زندان بیندازید. ایشالا این آقا (مدیرمسئول معماری نیوز) دروغ گفته باشد، بگذارید مواری که در گزارش این سایت مطرح شده پیگیری شود.

تذکرات پیاپی درباره رسانه ها باعث شد تا رضا تقی پور عضو شورای شهر وقت تذکر بگیرد. او با صدای بلند در صحن علنی شورای شهر خطاب به همکار خود گفت: تعجب می کنم برخی همکارانمان در کار قوه قضاییه دخالت میکنند. الان این حرف را می زنند و بعد هم لابد می خواهند بگویند قوه قضاییه قاتل و دزد و قاچاقچی را آزاد کند؟ یک فردی آمده و هر چه دروغ خواسته به شورای شهر گفته و تهمت زده و فضای جامعه را متشنج کرده، از آقایان می خواهم غیرت داشته باشند، آبروی اعضای شورا رفته، غیرت آقایان چه شده؟

او در ادامه سخنانش گفت: چرا باید این شکایت پس گرفته شود؟ علاوه بر ایشان چند عضو شورا هم با او هم دست بودند و آشش را بیرون شورا پختند و آوردند در شورا!

در بین سخنان او، ابوالفضل قناعتی از اعضای هیات رئیسه شورای شهر وارد شد و گفت: آمده اند به یک آزاده و یک اسطوره تهمت زده اند. می دانید آزادگی چیست؟ کسی که این حرفها را منتشر کرده یک هفته خواهرش دست داعش باشد تا بفهمد. اینها آمده اند آبروی همه را برده اند، چه کسی چیزی داده؟ اگر چیزی به کسی داده اند به یک اسطوره و یک آزاده داده اند.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. با سلام به امام عصر {عج} و با ارزوی ظهور حضرتش

    ادبیاتی که در تمام سطوح این مملکت از طرف مسئولین بیسواد و تازه بدوران رسیده عنوان میشود ثابت شده که اینها فقط چون تو جبهه بودند دارن بملت و به احاد مردم توهین میکنند/ متاسفم برای حکومتی که زیر بناش از ناسزا و توهین پایه ریزی شده / وقتی تو مساجد که سجده گاه الهی هست مرگ و لعن و نفرین بزبان کسانی که خود را مومن و متقی میدونن جاری بشه یا یک عالمی بیاد به دولتمردانش بگه دیوث سیاسی نباید از مردم کوچه و بازار انتظار داشت / پناه میبرم بخدای منان از دست این سفاکان زمان/ من خودم یک بازنشسته هستم سه سال هم تو جبهه بودم تا بحال هم هیچ توقعی از هیچکس نداشته و ندارم همون حقوق بازنشستگیم قانعم/ لعنت خدا به این دزدان و فاسدان

نظر بگذارید