خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  روشنگری در مورد محل صرف هزینه‌ها و املاک شهرداری؛ افشاءکننده اطلاعات موقتا آزاد شد

روشنگری در مورد محل صرف هزینه‌ها و املاک شهرداری؛ افشاءکننده اطلاعات موقتا آزاد شد

خبرگزاری هرانا – سید محمود میر لوحی رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران گفت که آقای قالیباف شهردارسابق تهران و وکیلشان آقای قهرمانی در خصوص دو مصاحبه‌ای که بنده با خبرگزاری ایلنا داشتم از من شکایت کردند و هم اکنون به قید کفالت آزاد هستم.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران گفت: “تشویش اذهان عمومی، توهین و نشر اکاذیب از مواردی بوده که از مصاحبه بنده استنباط کرده‌اند”.

سید محمود میر لوحی در ابتدای نشست خبری کمیسیون نظارت و حقوقی شورا در تشریح جزییات شکایت شهردارسابق تهران از وی گفت: “آقای قالیباف و وکیلشان آقای قهرمانی در خصوص دو مصاحبه ای که بنده با خبرگزاری ایلنا داشتم از من شکایت کردند”.

وی ادامه داد: “در این دو مصاحبه بنده با رویکرد اصلاح ساختار و استرداد اموال و املاکی در اختیار غیر است سخنانی را بیان داشتم و در آن مصاحبه هم ابراز داشتم ترجیح ما این است که این موضوع را بی سر و صدا دنبال کنیم و  در همان مصاحبه روی این جنبه تاکید کردم”.

میر لوحی افزود: “بر طبق آنچه بازپرس مطرح کرده مطرح کردن لیست املاک و هزینه های سال آخر شهرداری که به گفته من خاص بوده محل اشکال قرار گرفته و تشویش اذهان عمومی، توهین و نشر اکاذیب از مواردی بوده که از مصاحبه بنده استنباط کرده اند”.

میر لوحی اظهار داشت: “ما از تجربه آقای روحانی عبرت گرفتیم و سند تحویل و تحول را تدوین کردیم. آقای روحانی در زمانی که مسئول دولت شدند گزارشی  از آنچه تحویل گرفتند ارایه ندادند و این باعث شد آنان که مسئول نابسامانی ها بودند خود مدعی شوند، لذا گزارش تحویل و تحول توسط آقای نجفی ارایه شد و در آن گزارش همه چیز واضح و روشن است”.

 میر لوحی در پایان گفت: “هم اکنون به قید کفالت آزاد هستم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید