خبرگزاری هرانا

    خانه  > زنان  >  قتل ناموسی زن ۲۰ ساله در مشهد

قتل ناموسی زن ۲۰ ساله در مشهد

خبرگزاری هرانا ـ زن ۲۰ ساله در مشهد توسط برادرش قربانی قتل ناموسی شد. مرد جوان که به خواهرش شک و بدبینی شدیدی داشت متهم است او را به طرز فجیعی به قتل رسانده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، زن جوان که فریده نام داشت در یکی از مناطق حاشیه ای نزدیک شهرمشهد به تنهایی زندگی می کرد. او ۲۰ ساله بود و با کسی خصومت و دشمنی نداشت. اما روز هفدهم تیرماه امسال فردی ناشناس در تماس با پلیس ۱۱۰، از مرگ فجیع زن ۲۰ ساله خبر داد و گفت: “این زن تنها داخل منزل مسکونی اش به قتل رسیده است”.

در پی این تماس تلفنی، ماموران انتظامی مشهد بلافاصله وارد عمل شد. پلیس داخل منزل مسکونی با جسد زن ۲۰ ساله روی تخت خواب روبرو شد. زن جوان به وسیله یک شال قرمزخفه شده بود.

آنچه برای کارآگاهان پلیس آگاهی فرضیه یک قتل از پیش طراحی شده را قوت می بخشید این که فرد تماس گیرنده با این زن آشنا بوده و پس از ارتکاب قتل جلوگیری از فساد نعشی جسد و شاید عذاب وجدان بوده است.

کارآگاهان به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد برادر مقتول با او اختلاف هایی داشته است. ماموران انتظامی برادر این زن را پس از تکمیل تحقیقات پرونده در یکی از شهرهای شمالی استان خراسان رضوی دستگیر کردند.

مرد جوان ضمن ابراز پشیمانی گفت: “به علت شک و بدبینی که نسبت به خواهرم داشتم تصمیم نادرستی گرفتم و به مشهد رفتم و او را به قتل رساندم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید