خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵, 13th of June 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ ساعت ۰:۰۱:۱۰

    خانه  > slide, اعدام, اقلیت های دینی  >  یورش گارد و انتقال تعداد زیادی از زندانیان سنی مذهب محکوم به اعدام به مکانی نامعلوم

یورش گارد و انتقال تعداد زیادی از زندانیان سنی مذهب محکوم به اعدام به مکانی نامعلوم

خبرگزاری هرانا – ساعتی قبل با یورش بی سابقه گارد سیاهپوش زندان رجایی شهر کرج تعداد زیادی از زندانیان سنی مذهب محکوم به اعدام ساکن در سالن ۱۰ این زندان با دستبند-پابند و چشم بند با تدابیر شدید امنیتی به مکانی نامعلوم منتقل شدند. بیم آن می‌رود که این زندانیان برای اجرای حکم اعدام منتقل شده باشند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، درپی حمله گارد ویژه سیاهپوش زندان ساعتی قبل تعداد زیادی از زندانیان سنی مذهب با حکم اعدام در سالن ۱۰ زندان رجایی شهر کرج با دستبند-پابند و چشم بند با تدابیر شدید امنیتی به مکانی نامعلوم منتقل شدند.

تعداد زیادی نیروی گارد ویژه سیاهوش زندان جهت انتقال حدود بیست زندانی سنی‌مذهب محکوم به اعدام به سالن ۱۰ زندان رجایی شهر کرج حمله کرده و این زندانیان را با دستبند-پابند و چشم‌بند به مکانی نامعلوم منتقل کردند.

گفته می‌شود هواخوری های این سالن و بندهای مرتبط آن از صبح به بهانه «آماده باش بودن» زندان باز نشده بود.

یورش بی سابقه و انتقال غیرمعمول این زندانیان درست چند روز پس از پخش فیلم اعترافات تنی از آنان تحت عنوان “در عمق تاریکی” صورت گرفته است، این مقدمات و نحوه انتقال زندانیان محکوم به اعدام خطر اجرای احکام اعدام دست کم تعدادی از آنان را محتمل می کند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید