خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵, 21st of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ ساعت ۱۷:۰۰:۳۹

    خانه  > بهداشت و محیط زیست, سایر گروهها  >  درگیری در بلداجی؛ ۱ کشته و ۳۰ زخمی / فیلم

درگیری در بلداجی؛ ۱ کشته و ۳۰ زخمی / فیلم

خبرگزاری هرانا ـ درگیری در بلداجی چهارمحال و بختیاری به دلیل یک پروژه عمرانی یک کشته و ۳۰ زخمی در پی داشت همچنین ۱۵ نفر بازداشت شدند. تعدادی از خودروها نیز در جریان این درگیری‌ها به آتش کشیده شده‌است.

به گزارش هرانا، باشگاه خبرنگاران جوان با انتشار فیلمی از درگیری نوشت “درگیری در بلداجی چهارمحال و بختیاری به دلیل یک پروژه عمرانی یک کشته و ۳۰ زخمی در پی داشت همچنین ۱۵ نفر بازداشت شدند.”

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امیرعباس سلطانی نماینده پیشین مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درگیری‌ در بلداجی استان چهار محال و بختیاری، اعلام کرد: “در جریان انتقال آب از منظقه چفاخور به سفیددشت، درگیری‌هایی میان مردم صورت گرفته است”. او اضافه کرد تعدادی از خودروها در جریان این درگیری‌ها به آتش کشیده شده‌است.

نماینده پیشین مردم بروجن در مجلس گفت: “هدف از انتقال آب، استفاده در کارخانه فولاد دو میلیون تنی به‌عنوان یکی از هفت کارخانه اصلی فولاد کشور بود که گویا با مخالفت مردم بلداجی روبرو شده است”.

او گفت: “بنابر اطلاعاتی که تا ساعت ۱۴ امروز به دست بنده رسیده، این درگیری‌ها هیچ کشته‌ای به همراه نداشته است، اما گویا تعدادی از خودروها در جریان این درگیری‌ها به آتش کشیده شده‌اند”.

اما باشگاه خبرنگاران در این باره نوشت: «درگیری در بلداجی چهارمحال و بختیاری به دلیل یک پروژه عمرانی یک کشته و ۳۰ زخمی در پی داشت همچنین ۱۵ نفر بازداشت شدند..»

تاکنون مقام های رسمی این آمار را تائید نکرده اند.

اما خدیجه ربیعی نماینده مردم بروجن در مجلس در گفت‌وگو با فارس،‌ با اشاره به درگیری‌ در بلداجی استان چهار محال و بختیاری، گفت: هم اکنون جوی ‌آرام بر شهر بلداجی حاکم و شرایط شهر به شرایط عادی بازگشته است.

نماینده مردم بروجن گفت: «درگیری صورت گرفته امری موقتی بوده و در حال حاضر نیز به پایان رسیده است.»

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید