خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  بخشش یک محکوم به اعدام در ملاء عام پای چوبه دار / تصویری

بخشش یک محکوم به اعدام در ملاء عام پای چوبه دار / تصویری

خبرگزاری هرانا ـ زندانی جوان متهم به “قتل”، اهل گلشهرگلپایگان، سحرگاه امروز در آخرین لحظات اجرای حکم اعدام در ملاء عام با رضایت اولیای دم درپای چوبه دار بخشیده شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حکم اعدام “ح-ف” به ارتکاب قتل و صد ضربه شلاق حدی به اتهام رابطه نامشروع با همسر مقتول پس از تایید در دیوان عالی کشور امروز در گلپایگان و در ملاء عام اجرا شد که با گذشت اولیای دم  نا تمام ماند.

علیان دادستان گلپایگان، گفت: “در شانزدهم تیرماه ۱۳۹۱خانم س-ت با اعلام شکایت به دادسرای عمومی و انقلاب گلپایگان اعلام مفقودیت شوهرش را مطرح کرد”.

وی با بیان اینکه تحقیقات اولیه قاضی پرونده و مامورین پلیس آگاهی، حاکی از وقوع جرم بود اظهار کرد: “پس از جمع آوری دلایل و تفهیم اتهام اولیه وعنوان مخفی کردن شوهر، متهمه تحت قرار روانه زندان شد”.

وی تصریح کرد: پس از اعتراف متهمه، در همان مراحل اولیه متهم دیگر دستگیر و به اتهام مباشرت در قتل عمد و رابطه نامشروع حدی، هر دوی آنان روانه زندان شدند و با صدور کیفر خواست و حکم قصاص برای آقای ح-ف به ارتکاب قتل عمدی و صد ضربه شلاق حدی به اتهام رابطه نامشروع و صدور حکم پانزده سال حبس برای متهمه به اتهام معاونت در قتل و صد ضربه شلاق حدی به لحاظ ارتباط نامشروع با قاتل صادر شد و به تایید دیوان عالی کشور رسید”.

شلاق حدی زن متهمه نیز هفتم اردیبهشت در ملاء عام و در شهرستان محل وقوع جرم اجرا شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید