خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اقلیت های ملی  >  دو جوان دیگر در جکیگور و سراوان کشته شدند

دو جوان دیگر در جکیگور و سراوان کشته شدند

خبرگزاری هرانا – با کشته شدن دو جوان دیگر در جکیگور و سراوان آمار کشته و زخمی‌های روز‌های گذشته شهروندان بلوچستانی در تیر اندازی ماموران انتظامی و امنیتی صرفا به ظن حمل گازوئیل به دستکم ۶ نفر رسید.

به گزارش هرانا به نقل از کمپین فعالین بلوچ؛ سلیم بلوچ فرزند پیر محمد اهل روستای درگس دشتیاری واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان شب دوشنبه ۷ اردیبهشت ماه در شلیک مستقیم ماموران امنیتی کشته شد.

علی برادر سلیم در این باره گفت: ماموران به سمت برادرم شلیک کردند و دو تیر یکی به سر و یکی به کمرش اصابت کرده و کشته شده است در حالی که در آن زمان حتی بار گازوئیل هم به همراه نداشته است.

همچنین بنابر گزارش‌ها شبیر بلوچ زهی ۲۲ ساله فرزند بشیر اهل بم پشت و ساکن محمدی سراوان نیز در شرایط مشابهی در شلیک ماموران سپاه پاسدارن کشته شده است.

پیش از این در اوائل هفته جاری روز یکشنبه ۶ فروردین نیز در اثر شلیک ماموران پاسگاه نگور به سمت خودروهای مظنون به حمل گازوئیل نیز دو نفر به نام‌های ولی محمد بلوچ فرزند خداداد از روستای ریمدان و دینار سنگانی فرزند خان محمد از روستای سنگان کشته و دو نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند که از اسامی دقیق آن‌ها اطلاعی در دست نیست.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید