خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳, 16th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ساعت ۳:۰۲:۳۶

    خانه  > زندانیان  >  علی سلان‌پور بصورت اورژانس به بیمارستان منتقل شد

علی سلان‌پور بصورت اورژانس به بیمارستان منتقل شد

خبرگزاری هرانا – علی سلان‌پور که پیش‌تر به دستور قاضی ناظر بر امور زندانیان سیاسی از درمانش در مراکز درمانی خارج از زندان ممانعت شده بود در پی بهرانی شدن وضعیت جسمی بصورت اورژانسی به بیمارستان منتقل شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، علی سلان‌پور زندانی سیاسی سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج، حدود دوهفته پیش به دستور خدابخشی (قاضی ناظر بر امور زندانیان سیاسی) بدون تکمیل درمان، از بیمارستان شهدای تجریش به زندان عودت شد.

یکی از همبندیان وی به گزارشگر هرانا گفت: «علی سلان‌پور روز چهارشنبه که با تحمل درد برای ملاقات با خانواده به سالن ملاقات رفته بود، ناگهان زمین خورد و بالاجبار در این چند روز از شدت درد بصورت سینه خیز حرکت می‌کرد. تا اینکه امروز صبح (دوشنبه ۳ آذر ماه) به علت وخامت شدید حالش که نیمه فلج شده توسط برانکار به کمک همبندیان به بهداری زندان انتقال یافته و تصمیم به اعزام او گرفته شد. در ‌‌‌نهایت ساعت ۱ بعد از ظهر با انتقال وی بصورت اورژانس به بیمارستان هزار تختخوابی امام خمینی موافقت به عمل آمد.»

علی سلان‌پور در تاریخ ۲۸ آذر ماه ۱۳۸۹ بازداشت و در دادگاه انقلاب به اتهام «اقدام علیه امنیت ملی از طریق هواداری از گروهک منافقین (مجاهدین خلق)» به ۵ سال زندان محکوم شد هم اکنون در سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج بسر می‌برد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید