خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  بهنام ابراهیم‌زاده در دوازدهمین روز اعتصاب غذا

بهنام ابراهیم‌زاده در دوازدهمین روز اعتصاب غذا

خبرگزاری هرانا – بهنام ابراهیم‌زاده فعال کارگری که به تازگی از بند ۲۰۹ زندان اوین به زندان رجایی شهر کرج تبعید شده است در دوازدهمین روز اعتصاب غذای خود بسر می‌برد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، بهنام ابراهیم‌زاده که روز سه‌شنبه ۲۱ مرداد ماه از بند ۲۰۹ زندان اوین به زندان رجایی شهر کرج تبعید شده از ۱۲ روز پیش به اعتصاب غذا دست زده است.

وی اکنون در بند زندانیان خطرناک که به مجازاتهای سنگین محکوم شده‌اند نگهداری می‌شود و خواستار بازگشت به زندان اوین و درمان مشکلات جسمی‌اش برای پایان اعتصاب غذا شده.

یک منبع مطلع در این خصوص به گزارشگر هرانا گفت: «سه روز پیش بهنام را به بند ۲ که به دارالقرآن معروف است منتقل کردند ولی چون بهنام حاضر نشد به اعتصاب خود پایان دهد به دستور مردانی رئیس زندان مجددا به بند یک بازگردانده شد.»

گفتنی است، بهنام ابراهیم‌زاده فعال کارگری که از سوی دادگاه انقلاب به اتهام اجتماع و تبانی به ۵ سال حبس تعزیری محکوم شده و در حال سپری کردن چهارمین سال محکومیت خود است در تاریخ ۲۲ خرداد ۸۹ توسط ماموران امنیتی دستگیر شد و در دادگاه انقلاب ابتدا به ۲۰ سال زندان محکوم و حکم وی در دادگاه تجدید نظر به ۵ سال حبس تعزیری تقلیل یافت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید