خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  هرانا؛ تجدید جلسه دادگاه پیمان عارف، فعال سابق دانشجویی

هرانا؛ تجدید جلسه دادگاه پیمان عارف، فعال سابق دانشجویی

خبرگزاری هرانا – صبح امروز، پیمان عارف به جهت وقت محاکمه تعیین شده توسط شعبه ۱۱۷۲ دادگاه جزایی تهران در پرونده شکایت بهرام رشته احمدی، به همراه وکیلش گیتی پورفاضل در این شعبه حضور پیدا نمود که نهایتا جلسه دادگاه به دلیل عدم حضور شاکی تجدید گردید.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، همچنین قاضی حسین زاده، درباره بهرام رشته احمدی، معاون امنیت دادستان تهران و رییس دادسرای اوین که در این پرونده شاکی خصوصی محسوب میشود، دستور الزام به حضور در جلسه آتی را صادر نمود.

گفتنی است رشته احمدی از این فعال سابق دانشجویی شکایت نموده و او را متهم به نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی از طریق مصاحبه با یکی از سایتهای اصلاح طلب در ۱۷ مهرماه سال گذشته و پس از اجرای غیرقانونی ۷۴ ضربه شلاق نموده است.

ضربات شلاقی که به دلیل آنچه که اهانت به رییس جمهور از طریق انتشار نامه سرگشاده پیمان عارف به محمود احمدی نژاد در ۴ خرداد ۸۸، نامیده شده بود بر تن این روزنامه نگار زده شد و نحوه اجرای غیر قانونی این شلاق تعزیری بدون رعایت موازین قانونی و شرعی به شدت مورد اعتراض عارف قرار گرفت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید