خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  نامه و هدیه زندانیان سنی مذهب رجایی شهر به نرگس محمدی به هدف پایان دادن به اعتصاب غذا

نامه و هدیه زندانیان سنی مذهب رجایی شهر به نرگس محمدی به هدف پایان دادن به اعتصاب غذا

خبرگزاری هرانا –  جمعی از زندانیان سنی مذهب زندان رجایی شهر کرج که نرگس محمدی را از بابت سابقه  حمایت شجاعانه از حقوق انسانی و حق حیات خود محترم می شمارند با نگارش نامه ای و همینطور ارسال هدیه ای برای این زندانی از وی خواستند به اعتصاب غذای خود پایان دهد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، تعدادی از زندانیان سنی مذهب زندان رجایی شهر کرج که عمدتا از محکومان به اعدام هستند با نگارش نامه و همینطور ساختن هدیه ای دست ساز برای خانم محمدی از وی درخواست کردند برای “حفظ و سلامت خود که سرمایه ارزشمند کودکان سرزمین ما است” به اعتصاب خود پایان دهد و داروهایش را مصرف کند. متن کامل این نامه و تصویر هدیه زندانیان که برای انتشار در اختیار هرانا قرار گرفته عینا در پی می آید:

بسم الله الرحمان الرحیم
خواهر عزیز و ارجمند، خانم نرگس محمدی، ما زندانیان عقیدتی سنی مذهب که بعنوان قربانیان نقض حقوق بشر همواره از حمایت صادقانه و بدون تبعیض سرکارعالیه در زمانه ای که برابری و برادری تلخ واژه هایی جلوه می کند بهره مند بودیم از شنیدن اخبار ناگوار وضعیت نامناسب جسمی شما نگران و اندوهبار هستیم.
شکی نیست که شما ساده ترین حق انسانی و مادرانه را مطالبه می کنید، تماس با کودکانتان حق واضح شما است، فارغ از قانون، شرع نیز این حق را به رسمیت میشناسد بطوریکه در اسلام قطع کردن صله رحم گناه بزرگی شمرده شده خاصه اینکه از سوی کسانی که ادعای اسلام ناب را دارند!  با اینحال و با علم به این حق، سلامت شما و وجود شما را روزنه امید و سرمایه مهمتری برای کودکان امروز و فردای این سرزمین می دانیم که لازم است آن را حفظ کنید.
ما جمعی از زندانیان سنی مذهب محبوس در زندان رجایی شهر کرج بدینوسیله از شما خالصانه تقاضا داریم لطفا به اعتصاب غذای خود پایان دهید، داروهای خود را مصرف کنید و احقاق حقوق خود را به روشهای دیگری پی بگیرید. برای بیان احساسات برادرانه و نگران خود با حداقل امکاناتی که در زندان میتوان یافت هدیه ای ناقابل همراه با این نامه برای شما میفرستیم.
امید است که به لطف خداوند بزودی اخبار بهتری در مورد شما دریافت کنیم

برادران نگران شما، جمعی از زندانیان اهل سنت زندان رجایی شهر کرج
۲۵ تیرماه ۹۵

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید