خانه  > سایر گروهها  >  مردی در تهران توسط همسر و خانواده همسرش به قتل رسید/ سه متهم بازداشت شدند

مردی در تهران توسط همسر و خانواده همسرش به قتل رسید/ سه متهم بازداشت شدند

خبرگزاری هرانا – زنی در تهران با همدستی برادر و پدر خود، همسرش را به قتل رساند. سه متهم این پرونده پس از بازداشت، اختلافات خانوادگی را از علل این اقدام عنوان کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، یک مرد در تهران توسط همسر و خانواده همسرش به قتل رسید.

براساس این گزارش، چندی قبل مردی میانسال در تهران به اداره پلیس رفت و از گم شدن ناگهانی پسر جوانش خبر داد. وی گفت: «پسرم سعید متاهل است و یک فرزند خردسال دارد. او همراه همسر و فرزندش خانه‌ای در یکی از شهر‌های اطراف تهران اجاره کرده بود. رابطه من و سعید خیلی خوب نبود، به همین دلیل ارتباط زیادی نداشتیم. مدتی قبل دلم برای او تنگ شد و برای دیدنش به خانه‌اش رفتم، اما همسایه‌ها گفتند چهار ماه قبل محل زندگی‌اش را تغییر داده و به تهران آمده است. سپس به سراغ پدر عروسم رفتم، اما او آدرسی به من نداد. نگران پسرم شدم و پس از چند هفته جست‌وجو خانه سعید را که در نزدیکی خانه پدرزنش بود پیدا کردم. چند باری سراغش را گرفتم که عروسم مدعی شد سعید سر کار است، اما وقتی دید من هر روز سراغش را می‌گیرم ادعا کرد پسرم برای کار به ترکیه رفته و فعلاً از او خبری ندارد و قرار است هر زمان سروسامان بگیرد به ما خبر بدهد. اکنون به عروسم مشکوک هستم و احتمال می‌دهم برای پسرم اتفاق بدی رخ داده باشد.»

با شکایت مرد میانسال، مأموران به دستور بازپرس جنایی، تحقیقات خود را برای پیدا کردن ردی از مرد گمشده آغاز کردند. بررسی‌ها نشان داد مدتی قبل عروس شاکی به پلیس اعلام کرده شوهرش گم شده، اما پس از آن پیگیر ماجرا نشده و دوباره به مأموران اعلام کرده شوهرش برای کار به خارج رفته است. از سوی دیگر مأموران در تحقیقات میدانی دریافتند سعید و همسرش چند سالی است که با هم اختلاف دارند و همسایه‌های خانه قبلی و خانه جدیدشان هم بار‌ها صدای درگیری و شکستن وسایل خانه آن‌ها را شنیده بودند.

با به دست آمدن این اطلاعات، مأموران به همسر مرد گمشده مشکوک شدند و او را برای تحقیق بازداشت و به اداره پلیس منتقل کردند. متهم ابتدا همان ادعای قبلی را مطرح کرد و گفت شوهرش برای کار به ترکیه رفته، اما وقتی با دلایل و مدارک روبه‌رو شد به قتل شوهرش با همدستی پدر و برادرش اعتراف کرد.

او گفت: «من و شوهرم با هم اختلاف داشتیم و همیشه درگیر بودیم. او مرد بداخلاقی بود و به خانواده من احترام نمی‌گذاشت. از دست رفتارهایش خسته شده بودم تا اینکه با اصرار خانه‌ام را به تهران منتقل کردم و در نزدیکی خانه پدرم، خانه‌ای اجاره کردیم. چند روزی از اسباب‌کشی گذشته بود و در حال چیدن اسباب خانه بودیم که شوهرم با من درگیر شد. آن شب پدر و برادرم خانه ما بودند و سعید را به شدت کتک زدند. او به ما فحاشی کرد و ما سه نفری هم او را خفه کردیم. سپس، برادرم جسدش را با خودرویش به اطراف تهران برد و در بیابان‌ها آتش زد و به خانه برگشت. من برای اینکه پلیس را فریب بدهم اعلام مفقودی کردم.»

با اعتراف متهم، مأموران پدر و برادر او را بازداشت کردند. متهمان در بازجویی‌ها به قتل دامادشان اعتراف کردند. برادر زن جوان هم با اعتراف به جرمش مدعی شد جسد شوهر خواهرش را در اطراف تهران آتش زده است. همزمان با ادامه تحقیقات از متهمان، مأموران در تلاشند جسد مقتول را کشف کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید