خانه  > اندیشه و بیان  >  مهدی محمودیان پس از حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه بازداشت شد

مهدی محمودیان پس از حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه سی ام اردیبهشت ماه، مهدی محمودیان، فعال مدنی پس از تفهیم اتهام در دادسرای فرهنگ و رسانه، بازداشت و راهی زندان شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، امروز یکشنبه سی ام اردیبهشت ماه، مهدی محمودیان، فعال مدنی پس از مراجعه به دادسرای فرهنگ و رسانه بازداشت شد.

خبرگزاری میزان در این خصوص مدعی شد: “پس از تفهیم اتهام مهدی محمودیان، قاضی پرونده ضمن تعیین دو قرار کفالت ۲۵ میلیون تومانی برای وی، از آقای محمودیان خواسته است که ضمن معرفی کفیل تا زمان رسیدگی به پرونده در دادگاه به زندان معرفی نشود. اما آقای محمودیان ضمن رد معرفی کفیل، برای معرفی به زندان اصرار کرده است.”

مرکز رسانه قوه قضاییه در ادامه این ادعاها نوشته است: “در همین حین یک وکیل دادگستری که برای پرونده دیگری در دادسرا حضور داشته برای کفالت مهدی محمودیان اقدام کرده که با مخالفت جدی محمودیان کاری از پیش نبرده و آقای محمودیان «با اصرار خودش» به زندان معرفی شده است.”

آقای محمودیان چند روز قبل با انتشار مطلبی اعلام کرد که از وی خواسته شده تا روز یکشنبه سی اردیبهشت ماه در شعبه ۹ دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شود. اتهام مطروحه علیه وی تبلیغ علیه نظام عنوان شده بود.

مهدی محمودیان، فعال مدنی پیش از این نیز به واسطه فعالیت های خود سابقه محکومیت و تحمل حبس دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید