خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, سایر گروهها  >  گزارشی از برقراری جو امنیتی در خوزستان؛ بازداشت دستکم ۲۰ شهروند در سوسنگرد

گزارشی از برقراری جو امنیتی در خوزستان؛ بازداشت دستکم ۲۰ شهروند در سوسنگرد

خبرگزاری هرانا – روز جمعه ۱۶ اردیبهشت ماه، در پی انتشار فراخوانی مبنی بر تجمع و اعتراض به افزایش قیمت نان در رسانه ها، در شماری از شهرهای خوزستان جو امنیتی برقرار شد. در همین زمینه، شب پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه دستکم ۲۰ شهروند در سوسنگرد توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند. همچنین گفته میشود که در شهرستان ایذه تجمعات اعتراضی برگزار شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱، در پی انتشار فراخوانی مبنی بر تجمع و اعتراض به افزایش قیمت نان در رسانه ها، در شماری از شهرهای خوزستان جو امنیتی برقرار شد.

شب پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه دستکم ۲۰ شهروند در شهرستان سوسنگرد توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند. تا لحظه تنظیم این گزارش از هویت شهروندان بازداشتی اطلاعی در دسترس نیست.

همچنین گفته میشود که در شهرستان ایذه تجمعات اعتراضی برگزار شده و با سرکوب و برخورد ماموران همراه بوده و از گاز اشک آور نیز استفاده شده است. گزارش‌ها حاکی از اختلال گسترده در سرعت اینترنت و قطعی اینترنت تلفن همراه بوده است.

لازم به ذکر است؛ طی روزهای گذشته خبر افزایش قیمت نان و همچنین سهمیه ای شدن فروش آن با واکنش گسترده کاربران شبکه های اجتماعی همراه بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید