خبرگزاری هرانا

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  مردی به اتهام حبس کردن همسرش در خودرو و به آتش کشیدن او بازداشت شد

مردی به اتهام حبس کردن همسرش در خودرو و به آتش کشیدن او بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – مردی در کرج به اتهام حبس کردن همسرش در خودرو و به آتش کشیدن او بازداشت شد. متهم علیرغم اقدام به قتل، تا روز گذشته و پیش از وخیم تر شدن حال قربانی با قرار وثیقه آزاد بوده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، مردی در کرج به اتهام به آتش کشیدن همسرش بازداشت شد.

محمد جمشیدی، رئیس سازمان آتش‌نشانی کرج در این باره گفت:‌ این حریق در پارکینگ ساختمان  دو طبقه، اتفاق افتاد و آتش و دود به طبقات بالا سرایت کرده و بر اثر دود زیاد در راه پله‌ها ۳۸ نفر از ساکنین طبقات با کمک آتش‌نشانان از محل خارج و به محل ایمن منتقل شدند. برای خاموش کردن و امداد‌رسانی به این عملیات ۱۶نفر آتش‌نشان به همراه پنج دستگاه خودرو به محل حادثه اعزام شدند.

امدادگران پس از خاموش کردن آتش خودروها متوجه حضور زن جوانی داخل یکی از خودروها شدند که دچار سوختگی شده بود و وقتی اقدام‌های لازم برای بیرون کشیدن زن جوان از داخل خودرو شروع شد، متوجه شدند درهای خودرو با سیم بسته شده و همین موضوع باعث شده بود زن جوان نتواند خود را نجات دهد. این زن ۴۳ ساله که فریده نام دارد با تلاش همسایه‌ها و نیروهای آتش‌نشانی از خودرو بیرون کشیده شد و خیلی زود به خاطر سوختگی شدید به بیمارستان مدنی کرج منتقل شد.

زن جوان که بشدت دچار سوختگی شده بود، گفت:‌ شوهرم من را در خودرو حبس کرد و با ریختن بنزین مرا آتش زد.

مرد جوان که ظاهرا به ماده مخدر شیشه اعتیاد دارد، بازداشت شد. وی ضمن اعتراف به این اقدام گفت:‌ همسرم ۱۰ سال از من بزرگ‌تر است، اوایل زندگی خوبی داشتیم اما بعد از مدتی اختلاف‌ها شروع شد. ما با هم یک خودروی پراید به‌صورت شراکتی خریده بودیم اما بعد از مدتی می‌خواستم خودرو را بفروشم چون به پولش نیاز داشتم و وقتی به همسرم گفتم او مخالفت کرد و همین موضوع اختلافمان را بیشتر کرد تا اینکه شب حادثه بعد از یک دعوای شدید او را داخل خودرو حبس کردم و درها را با سیم بستم تا نتواند بیرون بیاید بعد هم بنزین ریختم و همسرم را با خودرو آتش زدم، اما خودروهای دیگر هم آتش گرفت و همسایه‌ها فهمیدند و به آتش‌نشانی خبر دادند.

سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در‌ حالی‌ که متهم با قرار وثیقه آزاد شده بود اما صبح دیروز به‌دنبال تکمیل تحقیقات کارآگاهان جنایی و با توجه به وخامت حال همسرش به دستور بازپرس پرونده بازداشت و روانه زندان شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید