خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  عدم نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد استخر کشاورزی؛ غرق شدن یک کودک در کاشان

عدم نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد استخر کشاورزی؛ غرق شدن یک کودک در کاشان

خبرگزاری هرانا – روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت‌ماه، یک کودک ۱۰ ساله در یکی از استخرهای کشاورزی شهرستان کاشان سقوط کرده و جان خود را از دست داد. بی توجهی مسئولان شهری در نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد و عدم نصب علائم هشدار در کانال‌های آب و استخرهای کشاورزی پیش از این نیز بارها باعث بروز حوادث اینچنینی شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، امروز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰، یک دختر ۱۰ ساله تبعه افغانستان در کاشان، در یکی از استخرهای کشاورزی سقوط کرد و جان باخت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان در اینباره گفت: ساعت ۱۵ و ۷ دقیقه امروز از طریق تماس تلفنی غرق‌ شدن یک کودک در استخر مزرعه‌ای واقع در جاده قدیم کاشان – قم، ۱۰ کیلومتر پس از روستای آب شیرین، به سازمان آتش‌نشانی گزارش شد.

روح‌الله فدایی افزود: پس از اعلام این تماس تیم امداد و نجات ایستگاه شماره ۲ آتش‌نشانی کاشان شامل نجاتگران و غواصان به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: غواصان آتش‌نشانی جنازه این کودک را از کف استخر بیرون کشیدند و برای بررسی‌های بیشتر به تیم‌های عملیاتی اورژانس در محل تحویل دادند.

عدم نظارت دقیق مسئولان شهری بر اجرای حفاظ ایمن و استاندارد در حوضچه های آب کشاورزی و کانال های آب پیش از این نیز باعث بروز حوادث اینچنینی بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید