خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک کارگر در کاشان

فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک کارگر در کاشان

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۲۶ بهمن، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک کارگر در کاشان دچار مصدومیت شد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، امروز یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹، انفجار گاز در کارگاه کابینت سازی در کاشان موجب مصدومیت یک کارگر شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی کاشان گفت: “در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، در ساعت ۱۲ و ۴۲ دقیقه انفجار در کارگاه تولید کابینت در جاده نوش آباد، شهرک صنعتی کویر گزارش شد”.

روح الله فدایی افزود: “پس از دریافت گزارش، پنج دستگاه خودرو از ایستگاه های اول، دوم و چهارم، سازمان به محل حادثه اعزام شدند و ماموران آتش‌نشانی عملیات اطفاء حریق را آغاز کرده و سپس محیط را جهت خروج کارگران زیر آوار پس از انفجار بررسی کرده و عوامل ناایمن و حادثه ساز را برطرف کردند”.

وی تصریح کرد: “در پی این حادثه بیشتر قسمت های محل تخریب شده بود و ماموران آتش و ماموران آتش نشانی پدر و پسر شاغل در کارگاه را از زیر آوار نجات داده و پدر مصدوم توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید