خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز سه شنبه ۳۰ دیماه، شماری از جوانان روستای چرگلی شهرستان بهبهان در مقابل فرمانداری این شهر، جمعی از اعضای مسکن مهر شهرستان مسجد سلیمان (پروژه مینا) در مقابل استانداری خوزستان، شماری از سهامداران زیان دیده بازار بورس برای دومین روز متوالی در مقابل سازمان بورس و اوراق بهادار واقع در تهران و جمعی از حواله داران شرکت آذویکو در مقابل ساختمان وزارت صنعت و معدن، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹، شماری از جوانان روستای چرگلی شهرستان بهبهان در مقابل فرمانداری این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.

آن ها دلیل تجمع خود را اعتراض به استخدام های غیر قانونی در نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان عنوان کردند.

تجمع اعضای مسکن مهر مسجد سلیمان

به گزارش عصر جنوب، امروز سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹، جمعی از اعضای مسکن مهر شهرستان مسجد سلیمان (پروژه مینا)، در اعتراض به عملکرد مسکن و شهرسازی و عدم تحویل منازل، مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

معترضان در این خصوص گفتند: “سالهاست به عنوان مالک واحدها مبالغی را پرداخت کرده اند و تاکنون ملکی به آنها تحویل نشده است”.

تجمع سهامداران زیان دیده بازار بورس

به گزارش اعتماد، امروز سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹، شماری از سهامداران زیان دیده بازار بورس برای دومین روز متوالی در اعتراض به افت‌ شاخص‌ها، در مقابل سازمان بورس و اوراق بهادار واقع در تهران تجمع کردند.

زیان های وارده و تقلیل سرمایه‌ی سهامداران بورس در حالی اتفاق می‌افتد که چندی پیش آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه “بهترین مکان برای سرمایه‌گذاری بازار سرمایه است” رغبت زیادی را در بین شهروندان برای یک سرمایه گذاری ایمن و مطمئن در بازار سهام و بورس به وجود آورد.

تجمع حواله داران شرکت آذویکو

به گزارش ایران اینترنشنال، امروز سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹، جمعی از حواله داران شرکت آذویکو در اعتراض به عدم دریافت خودروهای ثبت نامی خود، در مقابل ساختمان وزارت صنعت و معدن دست به تجمع اعتراضی زدند.

حواله داران شرکت آذیکو اعلام کردند: “به پشتوانه مجوز وزارت‌ صمت، حواله این خودرو را گرفتیم اما اکنون این وزارت‌خانه مسئولیتی نمی‌پذیرد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید