خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها  >  دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۳۰ آذر، شماری از مالباختگان سامانه نیما در مقابل ساختمان بانک مرکزی، جمعی از کارکنان شرکتی مخابرات آذربایجان شرقی در مقابل ساختمان استانداری واقع در تبریز، جمعی از کارکنان شرکت آب و فاضلاب خوزستان در مقابل ساختمان مرکزی این شرکت در اهواز و جمعی از معلمان خرید خدمات آموزشی یزد برای دومین روز متوالی در مقابل استانداری این استان، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز یکشنبه ۳۰ آذر ۹۹، شماری از مالباختگان سامانه نیما، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در مقابل ساختمان بانک مرکزی واقع در تهران، تجمع کردند.

به ادعای دولت، سامانه نیما با هدف شفاف‌سازی فرآیند واردات و صادرات راه‌اندازی شده و نرخ‌گذاری ارز از کارکردهای اصلی این سامانه عنوان شده بود.

تجمع کارکنان شرکتی مخابرات آذربایجان شرقی

به گزارش تبریز بیدار، امروز یکشنبه ۳۰ آذر ۹۹، جمعی از کارکنان شرکتی مخابرات آذربایجان‌شرقی، در مقابل ساختمان استانداری واقع در تبریز، دست به تجمع اعتراضی زدند.

بر اساس این گزارش، آنها نسبت به عدم تمدید قراردادشان معترض هستند.

تجمع کارکنان شرکت آب و فاضلاب خوزستان

به گزارش عصرما خوزستان، امروز یکشنبه ۳۰ آذر ۹۹، جمعی از کارکنان شرکت آب و فاضلاب خوزستان در مقابل ساختمان مرکزی این شرکت در اهواز تجمع کردند.

این کارکنان دلیل تجمع خود را اعتراض به ادغام سه شرکت حوزه آبفا، عدم پرداخت معوقات مزدی و بیش از ۲۰ ماه حق بیمه تأمین اجتماعی خود عنوان کردند.

تجمع معلمان خرید خدمات آموزشی یزد

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز یکشنبه ۳۰ آذر ۹۹، جمعی از معلمان خرید خدمات آموزشی یزد برای دومین روز متوالی در مقابل استانداری این استان تجمع کردند.

این معلمان نسبت به مصوبه‌ شورای عالی انقلاب فرهنگی، سکوت مجلس و کمیسیون آموزش و عدم اجرای شیوه نامه‌ وزارتی معترض هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید