خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  گزارشی از آخرین وضعیت سامان حسینی در زندان اردبیل

گزارشی از آخرین وضعیت سامان حسینی در زندان اردبیل

خبرگزاری هرانا – سید سامان حسینی، شهروند اهل سردشت دوران محکومیت خود را در زندان اردبیل سپری می‌کند. آقای حسینی اسفندماه ۹۷ توسط ماموران امنیتی بازداشت و به ۲ سال حبس در تبعید در زندان اردبیل محکوم شد. این زندانی سیاسی مردادماه امسال از زندان ارومیه به زندان اربیل منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، سید سامان حسینی، شهروند اهل سردشت دوران محکومیت ۲ سال حبس خود را در زندان اردبیل سپری می‌کند.

آقای حسینی اسفندماه ۹۷ در زمان خدمت سربازی توسط ماموران سپاه بازداشت و به بازداشتگاه این نهاد در سردشت منتقل شد. وی پس از ۳ ماه به بند نظامی زندان ارومیه منتقل شد. سامان حسینی نهایتا اردیبهشت امسال توسط شعبه ۱ دادسرای نظامی ارومیه به اتهام همکاری با یکی از احزاب مخالف نظام به ۲ سال حبس در تبعید در زندان اردبیل محکوم شد.

وی همزمان به بند سیاسی زندان ارومیه منتقل و پس از ۳ روز به بند جوانان این زندان منتقل شد. آقای حسینی سرانجام مردادماه امسال جهت گذران ادامه مدت محکومیت خود در تبعید به زندان اردبیل منتقل شد.

گفته می‌شود علیرغم مراجعه خانواده به زندان‌های ارومیه و اردبیل و دادسرای نظامی ارومیه برای اعزام او به مرخصی آنها تاکنون پاسخ روشنی دریافت نکرده‌اند و آخرین بار برای اعزام او به مرخصی درخواست وثیقه ۱ میلیارد تومانی شده بود”.

سید سامان حسینی، از اهالی شهر ربط، از توابع شهرستان سردشت واقع استان آذربایجان غربی است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید