خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  جعفر عظیم زاده به بند عمومی زندان رجایی شهر کرج بازگردانده شد

جعفر عظیم زاده به بند عمومی زندان رجایی شهر کرج بازگردانده شد

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه ۱۹ شهریور جعفر عظیم زاده، فعال کارگری محبوس در زندان رجایی شهر کرج با تشخیص پزشک زندان به داخل بند برگردانده شد. وی روز دوشنبه ۱۷ شهریور به بهانه مثبت اعلام شدن تست کرونا به سلول‌های انفرادی بند امن این زندان منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز چهارشنبه ۱۹ شهریور جعفر عظیم زاده، فعال کارگری با تشخیص پزشک زندان به داخل بند برگردانده شد.

بر اساس این گزارش، آقای عظیم زاده توسط پزشک زندان معاینه شده و پزشک با توجه به اینکه از زمان اولین تشخیص ابتلا به کرونای جعفر در زندان اوین بیشتر از یک ماه می‌گذرد و حال عمومی او را مساعد ارزیابی می‌کند، انتقال وی به بند عمومی را بلامانع دانست.

جعفر عظیم زاده، فعال کارگری روز دوشنبه ۱۷ شهریور به بهانه مثبت اعلام شدن تست کرونا به سلول‌های انفرادی بند امن زندان رجایی شهر کرج منتقل شد. وی پیش از این در اعتراض به نگهداری خود در سلولهای انفرادی دست به اعتصاب غذا زده بود.

جعفر عظیم زاده، پیشتر در حالی که دوران محکومیت ۶ ساله خود را در زندان اوین سپری می‌کرد، در تاریخ ۱۲ مردادماه امسال در پرونده‌ای دیگر توسط دادگاه تجدیدنظر استان تهران به ۱۳ ماه حبس تعزیری دیگر محکوم شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید