خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها, کودکان  >  استان البرز؛ زن ۳۵ ساله، خود و فرزندش را به آتش کشید

استان البرز؛ زن ۳۵ ساله، خود و فرزندش را به آتش کشید

خبرگزاری هرانا – روز پنجشنبه ۶ شهریورماه، یک زن ۳۵ ساله در کرج، اقدام به آتش زدن خود و فرزندش کرد. طی این حادثه کودک ۸ ساله که دچار بیماری صعب العلاج بوده، در خودرو فوت کرده و مادرش پس از انتقال به مراکز درمانی به علت شدت سوختگی جان خود را از دست داده است. “اختلافات خانوادگی” دلیل این اقدام عنوان شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، روز پنجشنبه ۶ شهریورماه ۱۳۹۹، یک زن ۳۵ ساله در کرج، اقدام به آتش زدن خود و فرزندش کرد.

محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این خصوص گفت: “در پی انتشار خبر حادثه آتش سوزی یک دستگاه خودرو پراید در مقابل امامزاده محمد واقع در شهرستان کرج و فوت سرنشین‌های آن مشخص شد که علت حادثه اختلافات خانوادگی بوده است”.

وی با بیان اینکه به دنبال وقوع این حادثه، تحقیقات پلیس در خصوص شناسایی علل آن آغاز شد افزود: “با تحقیقات تکمیلی پلیس هویت همسر زن ۳۵ ساله و محل سکونتش در یکی از مناطق تهران شناسایی و پس از احضار به پلیس آگاهی استان البرز در توضیح زوایای پنهان این پرونده گفت؛ با همسرش دچار اختلاف خانوادگی بودند که در روز حادثه این اختلافات شدت گرفته و همسرش به همراه دختر هشت ساله اش که دچار بیماری صعب العلاج بوده در نتیجه یک تصمیم عجولانه منزل را ترک کرده و سوار بر خودرو شخصیشان به سمت نقطه نامعلومی حرکت می کنند”.

محمد نادربیگی ادامه داد : “این خانم پس از حرکت به سمت شهر کرج، خودرو را مقابل امامزاده محمد پارک کرده و با ریختن بنزین به داخل خودرو آن را آتش می زند که در این حادثه فرزندش داخل خودرو فوت کرده و خود نیز پس از انتقال به مراکز درمانی به علت شدت سوختگی فوت می‌کند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید