خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۵ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۵ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز پنجشنبه ۲۳ مردادماه، کارگران نیشکر هفت تپه در شصتمین روز از اعتصابشان در مقابل فرمانداری شهر شوش، شماری از اهالی روستاهای شهرستان خمین در مقابل فرمانداری این شهرستان، گروهی از کارگران و کارمندان واحد نگهداری خط و ابنیه فنی راه آهن در ایستگاه تهران، در مقابل یکی از ساختمانهای اداری راه آهن این شهر، جمعی از کارگران شرکت هپکو اراک برای یازدهمین روز متوالی در محوطه این شرکت و شماری از کارگران راه آهن کرج در مسیر عبور قطارهای مسافربری در ایستگاه کرج با برگزاری تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه، امروز پنجشنبه ۲۳ مردادماه ۱۳۹۹، کارگران نیشکر هفت تپه در شصتمین روز از اعتصابشان با تجمع در مقابل فرمانداری شهر شوش خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

معترضان اهم مطالبات خود را پرداخت معوقات مزدی، رسیدگی به وضعیت شغلی، تعیین تکلیف شرکت، بازگشت به کار همکاران اخراج شده، ابطال واگذاری شرکت به بخش خصوصی و همچنین تمدید مهلت دفترچه‌های درمانی، عنوان کرده‌اند.

تجمع اهالی روستاهای شهرستان خمین

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز پنجشنبه ۲۳ مردادماه ۱۳۹۹، شماری از اهالی روستاهای شهرستان خمین در مقابل فرمانداری این شهرستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع کنندگان دلیل تجمع خود را عدم دریافت حق آبه خود عنوان کردند.

تجمع کارگران و کارمندان راه آهن ایستگاه تهران

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز پنجشنبه ۲۳ مردادماه ۱۳۹۹، گروهی از کارگران و کارمندان واحد نگهداری خط و ابنیه فنی راه آهن در ایستگاه تهران، در مقابل یکی از ساختمانهای اداری راه آهن این شهر دست به تجمع اعتراضی زدند.

این کارگران دلیل تجمع خود را عدم پرداخت پاداش بازنشستگی کارکنان بازنشسته، عدم پرداخت مطالبات صندوق پس انداز کارکنان و عدم پرداخت حقوق و مزایای خود عنوان کردند.

تجمع کارگران راه آهن کرج و خراسان

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، روز چهارشنبه ۲۲ مردادماه ۱۳۹۹، شماری از کارگران راه آهن کرج دست به اعتصاب زده و با مسدود کردن مسیر عبور قطارهای مسافربری در ایستگاه این شهر تجمع کردند.

کارگران راه آهن کرج در خصوص دلیل تجمع خود گفتند: “آخرین حقوق پرداختی ۴ ماه پیش بوده، یعنی تا امروز تنها حقوق فروردین پرداخت شده است”.

تجمع کارگران شرکت هپکو اراک

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز پنجشنبه ۲۳ مردادماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران شرکت هپکو اراک برای یازدهمین روز متوالی در محوطه این شرکت تجمع کردند.

کارگران دلیل تجمع خود را عدم پرداخت مطالبات مزدی و بلاتکلیفی وضعیت شغلی خود عنوان کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید