خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  به دلیل گفتگو با عضو ستاد کرونا؛ روزنامه “جهان صنعت” توقیف شد

به دلیل گفتگو با عضو ستاد کرونا؛ روزنامه “جهان صنعت” توقیف شد

خبرگزاری هرانا – روزنامه جهان صنعت به دنبال انتشار مطلبی در خصوص پنهان کردن عمدی آمار کرونا در ایران، با حکم هیات نظارت بر مطبوعات توقیف شد. این روزنامه روز گذشته در گزارشی تحت عنوان “به آمار دولتی اعتمادی نیست” گفتگوی خود با یکی از اعضای ستاد ملی کرونا را منتشر کرده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، روزنامه جهان صنعت به دنبال انتشار مطلبی در خصوص “پنهان کردن عمدی آمار کرونا در ایران”، با حکم هیات نظارت بر مطبوعات توقیف شد.

محمدرضا سعدی، مدیرمسئول روزنامه «جهان صنعت» با اعلام این خبر اظهار داشت: امروز دوشنبه ۲۰ مرداد ماه، در جلسه هیات نظارت بر مطبوعات، که دو نفر از اعضای آن – ازجمله نماینده مجلس که هنوز تعیین تکلیف نشده – حضور نداشتند، به‌سبب انتشار یک مصاحبه در شماره روز گذشته (یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹)، حکم به توقیف موقت روزنامه جهان صنعت داده شد.

سعدی همچنین اضافه کرد: تا این لحظه، حکم مکتوب به دست من نرسیده و حکم صرفا شفاهی، ازسوی دبیرخانه هیات نظارت ابلاغ شده است.

این روزنامه روز گذشته در گزارشی تحت عنوان “به آمار دولتی اعتمادی نیست” گفتگویی با محمدرضا محبوب‌فر، عضو ستاد ملی کرونا را درباره مهندسی‌شدن آمار کرونا در ایران، منتشر کرده‌ و آمار اعلامی توسط وزارت بهداشت را ناصحیح دانسته بود.

جهان صنعت، روزنامه‌ای با رویکرد تحلیلی است که بیشتر در حوزه اقتصاد فعالیت دارد. این روزنامه از سال ۱۳۸۳ منتشر می‌شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید