خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  دادگاه مطبوعات؛ مدیر مسئول و خبرنگار رکنا مجرم شناخته شدند

دادگاه مطبوعات؛ مدیر مسئول و خبرنگار رکنا مجرم شناخته شدند

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۵ مرداد، مدیر مسئول و خبرنگار سایت رکنا به اتهامات «نشر مطالب خلاف واقع» توسط دادگاه مطبوعات مجرم شناخته شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز یکشنبه ۵ مرداد ۹۹، سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات گفت: “مدیر مسئول و خبرنگار سایت رکنا به اتهام نشر مطالب خلاف واقع، هیأت منصفه به اتفاق آرا هر دو متهم را مجرم دانست و به اتفاق آرا هر دو متهم را مستحق تخفیف ندانست”.

احمد مومنی‌راد، سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران، در تشریح جلسه امروز دادگاه، گفت: “امروز در شعبه ۳ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کاشانکی سه پرونده مطرح شد که پرونده اول مربوط به مدیر مسئول سایت راه دانا بود که اتهام وی نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر بود و هیات منصفه به اتفاق آرا متهم را مجرم ندانست”.

وی افزود: “پرونده دوم برای مدیر مسئول سایت رکنا و خبرنگار این سایت بود که به اتهام هر دو نشر مطالب خلاف واقع، هیأت منصفه به اتفاق آرا هر دو متهم مدیر مسئول و خبرنگار سایت را مجرم دانست و هیأت منصفه به اتفاق آرا هر دو متهم را مستحق تخفیف ندانست”.

مومنی‌راد ادامه داد: “پرونده سوم مربوط به مدیر مسئول سایت خبری شهدای ایران بود که پس از تشکیل دادگاه، شاکی شخصاً رضایت خود را به ریاست دادگاه تقدیم کرد و رسیدگی به این پرونده مختومه اعلام شد.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید