خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  تفتیش منزل و محل کار مولود حاجی زاده، روزنامه نگار توسط نیروهای امنیتی

تفتیش منزل و محل کار مولود حاجی زاده، روزنامه نگار توسط نیروهای امنیتی

خبرگزاری هرانا – امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه، هفت نفر از مامورین سازمان اطلاعات سپاه ضمن تفتیش منزل شخصی و محل کار مولود حاجی زاده، برخی وسایل شخصی او از جمله گوشی، لپ تاپ، تبلت، کارت شناسایی و چند جلد کتاب را توقیف کرده و همراه خود بردند. از این روزنامه نگار خواسته شده است که در زمان و مکانی که بعدا اعلام می‌شود حاضر شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از امتداد، امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۸، منزل شخصی مولود حاجی زاده، روزنامه نگار توسط هفت نفر از ماموران اطلاعات سپاه تفتیش شد.

بر اساس این گزارش، نیروهای امنیتی پس از تفتیش منزل وی، اقدام به توقیف وسایل شخصی این روزنامه نگار از جمله گوشی، لپ‌تاپ، تبلت، کارت شناسایی و چند جلد کتاب کردند.

نیروهای امنیتی پس از این اقدام به همراه خانم حاجی زاده به دفتر روزنامه “تعادل” رفته و به تفتیش وسایل این روزنامه‌نگار در محل کار وی پرداختند.

از این روزنامه نگار خواسته شده است که در زمان و مکانی که بعدا اعلام می‌شود حضور یابد.

گفتنی است مولود حاجی زاده در آذر ماه سال جاری، از محکومیت خود به ۲ سال حبس و ۴ میلیون تومان جریمه نقدی توسط دادگاه انقلاب تهران خبر داد و در حساب شخصی خود نوشت “یک سال و نیم از این مدت حبس به حالت تعلیق در آمده و برای مابقی آن نیز ۳ مجازات جایگزین حبس، تعیین شده است”. حاجی زاده همچنین از قطعی شدن این حکم و ارسال آن به شعبه اجرای احکام خبر داده بود.

پیشتر اتهامات مطروحه علیه خانم حاجی زاده “تبلیغ علیه نظام” و “تشویش اذهان عمومی” عنوان شده بود.

لازم به ذکر است، این روزنامه نگار پیشتر نیز در سال ۹۶ در جریان تجمع اعتراضی روز جهانی زن (۸ مارس) در تهران به همراه ده‌ها شهروند دیگر بازداشت و نهایتاً در تاریخ ۲۱ اسفندماه همان سال با تودیع قرار از زندان قرچک آزاد شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید