خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  بازداشت دو شهروند توسط نیروهای امنیتی در ایلام و کامیاران

بازداشت دو شهروند توسط نیروهای امنیتی در ایلام و کامیاران

خبرگزاری هرانا – امیرحسین یوسفی و جمال گودرزی، دو شهروند از اهالی شهرهای ایلام و کامیاران طی هفته گذشته بصورت جداگانه توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان های نامعلومی منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان، روز پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸، نیروهای امنیتی در شهر ایلام یک شهروند به نام “امیرحسین یوسفی” فرزند هارون را بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل کردند.

در این گزارش به نقل از یک منبع مطلع آمده است: “بازداشت امیرحسین یوسفی با اتهاماتی مرتبط با یکی از گروه های مخالف نظام صورت گرفته است. او که فارغ‌التحصیل رشته‌ی ادبیات عرب است، پیش از این نیز یک بار از گزینش آموزش و پرورش محروم شده بود”.

در خبری دیگر از شهرستان کامیاران گزارش شده است که روز چهارشنبه ۱۶ مردادماه، یک شهروند به نام “جمال گودرزی” ۳۶ ساله فرزند عبدالله از اهالی روستای “چروسانه” با اتهاماتی مشابه توسط نیروهای وزارت اطلاعات بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

بر اساس این گزارش، آقای گودرزی پیش از این به مدت هشت سال عضو یکی از یکی از احزاب اپوزیسیون بوده و پس از خروج کامل از تشکیلات این حزب به زادگاه خود بازگشته بود.

جمال گودرزی

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید