خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مصدومیت ۲ کارگر در سایه فقدان ایمنی

مصدومیت ۲ کارگر در سایه فقدان ایمنی

خبرگزاری هرانا – امروز سه شنبه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، ۲ کارگر بر اثر انفجار مخزن معیانات گازی در واحد شیرین سازی شرکت آریان تجارت مانا واقع در منطقه تجریان بخش چوار در ایلام دچار مصدومیت شدند. ایران در زمینه‌ی رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، بر اثر انفجار مخزن معیانات گازی در واحد شیرین سازی شرکت آریان تجارت مانا واقع در منطقه تجریان بخش چوار دو کارگر دچار مصدومیت شدند.

مدیرعامل شرکت شیرین سازی بعدازظهر سه شنبه اظهار داشت: حادثه در ساعت ۱۲و ۴۹ دقیقه ظهر امروز رخ داده و در اثر ایجاد جرقه با سطح فلزی آغشته به میعانات گازی بوده است.

قربانی افزود: انفجار مخزن در کار نبوده بلکه همان سطح آغشته به مواد قابل اشتعال بوده و آتش هم در سطحی نبوده که خسارات آفرین باشد.

وی اظهار داشت: با همکاری واحد آتش نشانی پالایشگاه گاز و همکاران خود، حریق را اطفاء کردیم و هم اکنون هیچگونه مشکلی وجود ندارد و شرکت روال عادی خود را طی می کند.

وی افزود :ما اکنون در مرحله اورهال هستیم و اصولاً مخزنی حاوی میعانات نبوده که خطر آفرین باشد اما دو نفر از ناحیه انگشتان آسیب جزیی دیده اند و حادثه در حدی نبوده که خسارات فراوان وارد سازد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید