خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  کودک آزاری؛ قتل یک کودک ۱۱ ساله در مشهد

کودک آزاری؛ قتل یک کودک ۱۱ ساله در مشهد

خبرگزاری هرانا – بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت که “یک پیرمرد ۶۰ ساله در این شهر که قصد آزار پسربچه یازده ساله‌ای را داشت به دلیل مقاومت کودک، منجر به قتل وی شد”.

به گزارش خبرگزاری هرانا، قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص کودک آزاری پیرمرد ۶۰ ساله‌ای در مشهد گفت: در روز ۱۲ بهمن، پسربچه‌ای به نام مرتضی در محله «خواجه ربیع» انتهای مهر مادر به قتل رسید و پرونده آن در حال حاضر در دادسرا در جریان است.

وی ادامه داد: “پسربچه‌ای ۱۱ سال در خواجه ربیع مفقود می‌شود و به گفته دوستان وی گوشی مرتضی در دست او بوده است و پیرمردی برای بازی به او داده بود. به پیرمرد مظنون می‌شوند و بعد از دستگیری وی او به قتل کودک اعتراف می‌کند”.

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی انقلاب مشهد گفت: “آخر جاده سیمان قتل صورت گرفته و جنازه نیز در انتهای جاده نیشابور دفن شده بود. متهم تاکنون پرونده کودک آزاری در دادسرا نداشته ولی سابقه اخلاقی خوبی در محل نداشته است و مدام در اطراف بچه‌ها دیده می‌شده است”.

قاضی احمدی‌نژاد عنوان کرد: “پیرمرد ۶۰ ساله دستگیر و پرونده در حال بررسی است و هنوز روز دادگاه اعلام نشده است”.

در تاریخ ۱۱ بهمن ماه امسال، حبیب الله مسعودی فرید، معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفته بود که طی سال گذشته حدود یک میلیون تماس با اورژانس اجتماعی ۱۲۳ از سوی مردم گرفته شده که از این میان حدود ۱۱ هزار تماس در ارتباط با کودک آزادی بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید