خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  آزار و اذیت جنسی یک دختر ۱۴ ساله توسط یک پسر ۱۹ ساله در تهران

آزار و اذیت جنسی یک دختر ۱۴ ساله توسط یک پسر ۱۹ ساله در تهران

آزار و اذیت جنسی یک دختر ۱۴ ساله توسط یک پسر ۱۹ ساله در تهران

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت که پسر جوانی که یک دختر ۱۴ساله را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده و از او فیلمبرداری کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، تورج کاظمی در این باره اظهار کرد: “روز ۲۰ دی‌ماه سال جاری پدر جوانی با حضور در اداره پلیس فتای تهران از ماجرایی که برای دخترش رقم خورده بود خبر داد و در اظهاراتش عنوان کرد که دخترش چندی قبل با پسر جوانی که “محسن” نام دارد آشنا شده و این پسر بعد از جلب اعتماد دخترش، با وی در نزدیکی محل سکونتشان در خیابان جیحون قرار ملاقات گذاشته است.

وی ادامه داد: “مأموران در تحقیق از پدر دختر ۱۴ ساله پی بردند که پسر جوان پس از قرار خیابانی که با دختر نوجوان داشته به بهانه‌ای او را به خانه‌اش در منطقه جنت‌آباد کشیده و سپس با تهدید وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است”.

رئیس پلیس فتا تهران در ادامه تصریح کرد: “در تجسس‌های پلیسی مشخص شد که پسر که از این اقدام فیلمبرداری کرده و پس از رهایی دختر ۱۴ ساله یک فیلم از صحنه‌های آزار و اذیت‌ها را برای این دختر ارسال کرده و سپس با تهدید اقدام به اخاذی از او کرده است. دختر نوجوان نیز از ترس و با توجه به تهدیدهای محسن چند بار طلاهای مادرش را سرقت کرده تا بتواند خواسته‌های این پسر را برآورده کند، اما زمانی که متوجه می‌شود این اخاذی‌ها و تهدیدها پایانی ندارد برای رهایی از تهدیدهای پسر جوان از پدرش درخواست کمک می‌کند”.

کاظمی افزود: “مأموران پلیس فتا تهران در تحقیقات صورت گرفته پی بردند که دختر نوجوان در مجموع ۱۸۰ گرم طلا از مادرش به سرقت برده و در اختیار پسر جوان قرار داده است”.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس فتا تهران با توجه به شماره تلفن پسر جوان موفق به شناسایی خانه محسن در منطقه جنت آباد شدند، گفت: “روز شنبه ۲۹ دی ماه در عملیاتی این جوان ۱۹ ساله دستگیر شد، وی در بازجویی‌های اولیه ابتدا خود را بیگناه معرفی کرد، اما زمانی که مأموران در بررسی گوشی موبایل وی فیلم صحنه تجاوز به دختر نوجوان را کشف کردند به اقدام. خود اعتراف کرد. وی در حال حاضر برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفته است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید