خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  جلسه دادگاه محمدجواد معتمدی نژاد برگزار شد

جلسه دادگاه محمدجواد معتمدی نژاد برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه، جلسه دادگاه محمدجواد معتمدی نژاد که پیشتر در خردادماه سال جاری در جریان دهمین روز اعتصاب سراسری کامیون داران در تهران بازداشت شده بود، در شعبه ۱۰۳ دادگاه کیفری شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، امروز یکشنبه ۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۷، محمدجواد معتمدی‌نژاد در خصوص پرونده‌ای که برای وی تشکیل شده است گفت: این پرونده با شکایت حراست پایانه حمل و نقل تهران به خاطر حمایت از کامیون داران معترض و به اتهام اخلال در نظم عمومی و کسب و کار تشکیل شده است.

به گفته وی، در این پرونده گزارشی از پلیس امنیت نیروی انتظامی و حراست پایانه حمل و نقل تهران ضمیمه و مدعی شده‌اند که باعث اخلال در نظم و تحریک کامیون‌داران شده‌ام در حالی که در روز مزبور یعنی نهم خرداد امسال، هیچ اتفاق خاصی نیفتاد.

معتمدی‌نژاد ادامه داد: نهایتاً در دادسرا برای من کیفرخواست صادر و پرونده به دادگاه ارسال شد و امروز یک‌شنبه ۷ بهمن ۹۷ نخستین جلسه دادگاه برگزار و دفاعیات خودم را ارائه کردم.

به گفته دبیر سابق جنبش عدالتخواه دانشجویی، جلسه بعدی دادگاه ۲۷ فروردین ۹۸ برگزار می‌شود.

وی پیشتر در تاریخ ۱۱ خردادماه ۱۳۹۷ در حالی که برای سرکشی به اعتصاب کامیون‌داران پایانه بار تهران رفته بود به همراه سید میثم صفائیان از فعالان صنفی، بازداشت و به دادستانی منتقل شده بود. خبرگزاری های داخلی با فاصله کمی از آزادی این دو تن با تودیع قرار خبر داده بودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید