خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷, 20th of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ ساعت ۲۲:۰۶:۴۵

    خانه  > کارگران  >  در هشت ماهه‌ی سال جاری در تهران؛ حوادث کار جان ۲۹۱ نفر را گرفت

در هشت ماهه‌ی سال جاری در تهران؛ حوادث کار جان ۲۹۱ نفر را گرفت

خبرگزاری هرانا – مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت که در هشت ماهه‌ی سال جاری ۲۸۸ نفر مرد و ۳ نفر زن بر اثر حوادث کار در استان جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۱۱ درصد افزایش یافته است. ایران در زمینه‌ی رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: “۲۹۱ نفر ناشی از حوادث کار در هشت ماهه نخست امسال فوت کرده‌اند”.

مسعود قادی پاشا افزود: “در هشت ماه نخست سال جاری ۲۹۱ مورد فوت ناشی از حوادث کار به مراکز پزشکی قانونی استان تهران ارجاع شده است که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۱۱ درصد افزایش یافته است”.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اظهار داشت: “در هشت ماه نخست امسال، این میزان فوت ناشی از حوادث کار در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۶ که تعداد فوت ناشی از حوادث کار ۲۶۱ نفر اعلام شده بود ۱۱ درصد افزایش یافته است.

قادی پاشا در ادامه عنوان کرد: “از کل فوت شدگان ناشی از حوادث کار در هشت ماه ۲۸۸ نفر مرد و ۳ نفر زن بوده‌اند.

گفتنی است که ایران در زمینه‌ی رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید