خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷, 22nd of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ ساعت ۲۱:۴۵:۴۷

    خانه  > زنان, کودکان  >  قتل پسر دایی ۱۶ ساله‌ به بهانه ناموسی

قتل پسر دایی ۱۶ ساله‌ به بهانه ناموسی

خبرگزاری هرانا – پسری جوان مدعی است پنج ماه پیش پس از آنکه متوجه شد خواهرش با پسر دایی ۱۶ ساله خود رابطه دوستی برقرار کرده است، پسر نوجوان را به ساختمان نیمه کاره پدرش برده و پس از اقدام به خفه کردن، وی را به قتل رسانده و مثله کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، پسری ۱۶ ساله از خانه‌شان خارج شد و دیگر بازنگشت. خانواده‌اش با غیبت مرموز او به پلیس آگاهی رفته و برای یافتن وی درخواست کمک کردند.

ماموران در تحقیق از این خانواده متوجه شدند پسر نوجوان و خانواده‌اش با کسی اختلافی نداشته‌اند و معلوم نیست چه بلایی بر سر این نوجوان آمده است. با گذشت پنج ماه از این ماجرا کارآگاهان جنایی به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد، آخرین بار پسر نوجوان با پسردایی ۲۰ ساله‌اش دیده شده است. او به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد.

پسر جوان که دچار عذاب وجدان شده بود اعتراف کرد، پسرعمه‌اش را کشته و جسد او را در ساختمان نیمه‌کاره‌ای دفن کرده است. متهم به قتل به افسر بازجو گفت: “متوجه شدم پسرعمه‌ام پنهانی با خواهرم دوست شده که از این رابطه ناراحت شدم. چند بار با او حرف زدم و خواستم به این دوستی پایان دهد، اما گوش نکرد. بعد به بهانه حرف زدن او را به ساختمان در حال احداث پدرم کشاندم. در آن روز ترامادول مصرف کردم و به محل قرار رفتم. خواستم از خواهرم فاصله بگیرد و باعث اختلاف میان دو خانواده نشود که توجهی نکرد”.

وی اضافه کرد: “با هم که دعوا کردیم در همین موقع او را هل دادم که سرش به دیوار خورد و غرق در خون کف اتاق افتاد. نمی‌دانستم چه کنم، از ترسم خفه‌اش کردم و با تیغ موکت‌بری پایش را هم بریدم. جسد را از طبقه اول به پایین آورده و به چاهی که در پارکینگ ساختمان بود منتقل کرده و در همانجا دفن کردم”.

با اعتراف متهم به قتل، دو روز پیش همراه گروهی از کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی، بازپرس پرونده و تیمی از آتش‌نشانان به ساختمان نیمه‌کاره رفتیم و بقایای جسد نوجوان گمشده را از عمق ۱۴ متری چاه یافتیم.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید