خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  نادر فتوره چی به دادگاه احضار شد

نادر فتوره چی به دادگاه احضار شد

خبرگزاری هرانا –  نادر فتوره‌چی، نویسنده، مترجم و روزنامه نگار ایرانی به اتهام افترا با شکایت محمد امامی به دادگاه فراخوانده شد. آقای فتوره چی روز چهارشنبه ۱۵ فروردین با انتشار مطلبی در توئیتر خود از از احضارش به دادگاه خبر داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، نادر فتوره چی به اتهام افترا با شکایت محمد امامی (متهم اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان) به شعبه سوم دادیاری دادسرای ناحیه ۳۱ تهران فراخوانده شد.

نادر فتوره‌چی، زاده ۱۳۵۶ در تهران، روزنامه‌نگار، مترجم و نویسنده ایرانی است. مقالات وی عموماً در خصوص مباحث سیاسی، هنری، اجتماعی و فلسفی است.

آقای فتوره‌چی به اتهام افترا و در پی شکایت محمد امامی (متهم اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان) به شعبه سوم دادیاری دادسرای ناحیه ۳۱ (جرائم رایانه‌ای و فن‌آوری اطلاعات) تهران فراخوانده شده است.

این نویسنده روز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ در صفحه توئیترش از احضار خود به دادگاه خبر داده و نوشته است:

“مبارزه جدى با فساد آغاز شد! شنبه بنده براى «اداى توضیحات» درباره شکایت متهم پرونده اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان به دادگاه مى‌روم”.

در دی ماه ۱۳۹۳ بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی از نادر فتوره‌چی به علت یادداشت‌هایش در فیس‌بوک که رهنما را به فرصت طلبی برای مطرح شدن متهم کرده بود، شکایت کردند.

وی کار نویسندگی در مطبوعات را با روزنامه صبح امروز آغاز کرد و سابقه همکاری با روزنامه‌های “شرق، بهار، آفتاب امروز، دوران امروز، بنیان، توسعه و سرمایه” را دارد. او همچنین به عنوان سخنران با مؤسسه پرسش همکاری دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید