خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, زنان  >  جلوگیری از ورود ۳۵ نفر از بانوان به ورزشگاه آزادى برای تماشای دربی

جلوگیری از ورود ۳۵ نفر از بانوان به ورزشگاه آزادى برای تماشای دربی

خبرگزاری هرانا – سخنگوی وزارت کشور گفت که هیچ یک از بانوان مراجعه کننده به ورزشگاه آزادی بازداشت نشده‌اند و بر اساس آخرین گزارش حدود ۳۵ نفر از بانوان که امروز برای مشاهده مسابقه فوتبال امروز به ورزشگاه آزادی مراجعه کرده بودند توسط ماموران نیروی انتظامی به محل مناسبی هدایت می‌شوند که پس از اتمام بازی راهی منزل خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، سخنگوی وزارت کشور گفت که هیچ یک از بانوان مراجعه کننده به ورزشگاه آزادى بازداشت نشده‌اند و این بانوان در محل مناسبى نگهدارى مى‌شوند.

سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور درباره موضوع حضور تعدادی از بانوان در ورزشگاه آزادی به منظور مشاهده مسابقه فوتبال اظهار داشت: “این موضوع را از فرماندار تهران پیگیری کردم که بر اساس آخرین گزارش حدود ۳۵ نفر از بانوان که امروز برای تماشای مسابقه فوتبال به ورزشگاه آزادی مراجعه کرده بودند توسط ماموران نیروی انتظامی به محل مناسبی هدایت شدند”.

وی در ادامه افزود: “در این خصوص هیچ یک از بانوان بازداشت نشده‌اند”.

سخنگوی وزارت کشور تصریح کرد: “این بانوان هم اکنون در محل مناسبی نگهداری می‌شوند که پس از اتمام بازی راهی منزل خواهند شد”.

علیرغم پیگیری‌های گزارشگر هرانا برای اطلاع از محل انتقال این افراد، تاکنون اطلاعی از سرنوشت آنان در دست نیست و مشخص نیست منظور آقای سامانی، سخنگوی وزارت کشور از محل مناسبی که این افراد به آن منتقل شده‌اند کجاست!

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید