خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دستگیری عوامل آتش زدن دو مسجد در اردبیل

دستگیری عوامل آتش زدن دو مسجد در اردبیل

خبرگزاری هرانا – دادستان اردبیل با بیان دستگیری عوامل آتش زدن به دو مسجد در این شهرستان، گفت که “اجازه تخریب اموال عمومی و خصوصی را نمی دهیم”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، ناصر عتباتی از دستگیری چندین نفر از لیدر‌های اصلی که با فراخوان مردم را به زعم او به “آشوب” دعوت و تحریک می‌کردند خبر داد.

عتباتی افزود: “به جزعوامل اصلی آتش زدن دو مسجد و توهین به مقدسات و همچنین کسانی که با گروهک نفاق ارتباط داشتند، اغلب بازداشت شدگان پیرو دستور ریاست قوه قضاییه مبنی بر ضرورت تفکیک میان افراد فریب‌خورده و عوامل اصلی این آشوب‌ها، به مرور آزاد شده‌اند”.

ری‌استارت نام برنامه‌ای صوتی-تصویری است که محمد حسینی، مجری پیشین تلویزیون ایران آن را اجرا و در فضای مجازی منتشر می‌کند.

آقای حسینی اخیرا از مخاطبان خود خواسته بود که با سنگ یا تفنگ ساچمه‌ای شیشه بانک‌ها، ادارات و خودروهای دولتی را بشکنند تا از این طریق نارضایتی خود را از حکومت نشان دهند.

او در کانال تلگرامی خود تصاویر متعددی از شهرهای مختلف ایران و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی در کشورهای دیگر منتشر کرده که هوادارانش را در حال شکستن شیشه ساختمان‌های متعلق به حکومت ایران نشان می‌دهد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید