خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  دو بار اعدام در ملاعام حکم صادره برای یک زندانی

دو بار اعدام در ملاعام حکم صادره برای یک زندانی

خبرگزاری هرانا ـ نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد از تأیید حکم اعدام متهمان پرونده موسوم به قتل “زرگر یزدی” از سوی دیوان عالی کشور خبر داد. دو بار اعدام در ملاء‌عام بابت دو فقره قتل عمدی برای متهم ردیف اول، دو بار حبس ابد بابت معاونت در قتل برای متهم ردیف دوم قسمتی از حکم صادره برای متهمان است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، محمدرضا حبیبی  اظهار داشت: “دو بار قصاص در ملاء‌عام بابت دو فقره قتل عمدی برای متهم ردیف اول، دو بار حبس ابد بابت معاونت در قتل برای متهم ردیف دوم و چند سال حبس و ضربه شلاق برای قاتلان زرگر یزدی به عنوان حکم مجازات صادر شده بود که به تایید دیوان عالی کشور رسید”.

وی با بیان اینکه به زودی این حکم اجرایی خواهد شد، ادامه داد: “هنوز مشخص نیست که اجرای این حکم در ملاء‌عام باشد یا خیر زیرا باید بررسی کرد و در صورت صلاحدید در ملاء‌عام اجرایی خواهد شد”.

شایان ذکر است حکم قاتلان زرگر یزدی در دادگاه کیفری ۲ یزد با ریاست علی محمد شهیدی فر و با حضور سید محمد سرمه چشم به عنوان مستشار و با احضار متهمان از زندان و حضور اولیاء دم دو فقره قتل از دو استان یزد و همدان صادر و اکنون از سوی دیوان عالی کشور مورد تأیید قرار گرفت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید