خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵, 14th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ ساعت ۰:۳۴:۴۳

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی محیط کار؛ مصدومیت و مرگ ۵ کارگر در دو واحد صنفی

فقدان ایمنی محیط کار؛ مصدومیت و مرگ ۵ کارگر در دو واحد صنفی

خبرگزاری هرانا ـ در سایه فقدان ایمنی محیط کار، بامداد امروز یک کارگر «داربست زن»، زیر مجموعه یکی از شرکت های پیمانکاری تعمیرات پتروشیمی امیرکبیر سقوط کرد و جان خود را از دست داد. همچنین چهار کارگر در محل پروژه انتقال آب کوهرنگ عصر روز چهارشنبه در حادثه انفجار برای انجام عملیات بازگشایی این طرح مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، بامداد امروز کارگر داربست زن زیر مجموعه یکی از شرکت های پیمانکاری تعمیرات پتروشیمی امیرکبیر بر به حوضچه کولینگ سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

بامداد امروز کارگر داربست زن زیر مجموعه یکی از شرکت های پیمانکاری تعمیرات پتروشیمی امیرکبیر بر اثر نداشتن کمربند ایمنی کار در ارتفاع به حوضچه کولینگ سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

به گفته منابع خبری، این کارگر حدود ۲۵ ساله داربست زن «عیاض معروف» نام دارد و زمانی که در حال باز کردن داربست ها بوده به حوضچه کولینگ سقوط می کند.

دیروز رخ داد؛ مصدومیت چهار کارگر در انفجار تونل کوهرنگ

به گزارش ایلنا، چهار کارگر در محل پروژه انتقال آب کوهرنگ ۳ (بیرگان) عصر روز چهارشنبه (۶ بهمن ماه) در حادثه انفجار برای انجام عملیات بازگشایی این طرح مصدوم شدند

از قرار معلوم،  این حادثه در محل احداث طرح انتقال آب کوهرنگ ۳ (بیرگان) رخ داد که در پی آن چهار کارگر بومی منطقه مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

به گفته فرماندار کوهرنگ، حال عمومی کارگران رضایت بخش است و به زودی از بیمارستان ترخیص می شوند.

همچنین به گفته مجری طرح سد بیرگان در کوهرنگ، شمار کارگران مشغول به کار در کارگاه طرح سد بیرگان و تونل سوم کوهرنگ بیش از ۲ هزار نفر ذکر شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید