خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اعدام  >  یک زندانی در زندان قزوین به دار آویخته شد

یک زندانی در زندان قزوین به دار آویخته شد

خبرگزاری هرانا – سحرگاه امروز یک زندانی با اتهامات مربوط به مواد مخدر در زندان قزوین به دار آویخته شد. نزدیکان این زندانی روز گذشته درحالی باوی ملاقات کردند که به هیچ کدام اطلاع داده نشده بود این زندانی اعدام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، سپیده دم امروز سیزدهم دی ماه ۹۵، حکم اعدام یک زندانی با اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر در زندان قزوین اجرا شد.

هویت این زندانی توسط هرانا «نصرت خزائی متهم به حمل و نگهداری یک کیلو شیشه» احراز شده که از پنج سال پیش در زندان نگهداری می شد.

یک منبع نزدیک به خانواده خزائی به گزارشگر هرانا تاکید کرد: “روز گذشته به نصرت و خانواده اش ملاقات دادند اما هیچ کدام نمی دانستند قرار است حکم اعدامش اجرا شود. در واقع روی پرونده نصرت تخفیف هم خورده بود و در دست پیگیری بود. اما بعد از ملاقات او را به انفرادی منتقل و صبح امروز اعدام کردند.”

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. با سلام وعرض تاسف… من نصرت رو دورادور میشناختم پسر خیلی خوبی بود بعد از 5 سال زندانی بودن شنیده بودم که داخل زندان خیلی امید به ازادی و زندگی در کنار خانواده و اقوام رو داشته و همه ی کسایی که باهاش در ارتباط بودن میشنیدم که از ته قلب دوسش داشتن خودم هم با ایشون چندین بار سلام علیک داشتم در کل پسر شاد و ارومی به چشم میومد اواخر شنیدم که داخل زندان کل قران رو حفظ شده بود خبر اعدامش رو که داخل کانال دیدم شوکه شدم پرسوجو که کردم دیدم واقعا خبر درست بوده کاش که یک باره دیگه بهش فرصت داده میشد یا اصلا متوجه نمیشدم…

نظر بگذارید